Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Yönetici
(01-10-2023, 06:05 PM)TR_PEDERBEY demiş ki:
(01-10-2023, 06:01 PM)ardahydr demiş ki:
(01-10-2023, 05:44 PM)TR_PEDERBEY demiş ki: sirenini duymadım. küfür edicem diyen suçlu olmaz eden suçlu olur polissin diye de direkt full gaz oradan geçmen olmaz kırmızı sana yanıyor kontrol ederek geçmen lazım ikimizde hatalıyız orada konu orası değil göbeğin orası. a1 türkçelik bir durum yok forumda kişisel alaydan da forumdanda bir yaptırım alırsa iyi olur.

Kanka zaten ekranda kovaman siren logosu çıkıyor sende az bekleyebilirdin önünden hızla biri geçmiş vs. Göbekle ilgili bi sorun yok adam oraya girmiş etrafında tur arsam onu tutabilirdim kısa yolu seçtim ve polis arkadaşım bana dokandırdı. Ve kovalama boyu işimize karıştın sana bu özelliği kim verdi?

1 kovalama boyu sana kimse karışmadıw  sadece göbekte yaptığın yanlış dedim ki göbeğin etrafında dönsen tutamayacağını ikimizde biliyor o adam oradayken sen onu tutamazsın o oyunucun oraya kendi girmesi yakınına gelip sana yakalanması gerekir veya kendin girersin becererek adamına vur bana diyerek değil 3 bunların hiç birini yapmadınız adam zorluk çıkarıyor oyuncuyu kovalamayı bırakıp mpr alıp foruma atmanız gerek sizi uyarmam suç değil bunu öğrenmemeniz suç fakat sizin karşılığında gelip bozuk bir üslup takınamanızda büyük yanlış.

Mpr de herşey belli senin burda kudurman suç
[/quote]

Forum Kurallarının 2. ve 4. Maddelerinin ihlalinden dolayı 7 günlük forumdan uzaklaştırılıyorsun.

2-)
Konulara boş, gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır.
4-) Kişilerin onurlarını zedeleyici, argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır.
1 Ziyaretçi
Task