You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Sunucuya girdiğim gibi ban yemem

Kayıtlı Üye
Merhaba dün akşam 23:xx sularında gezintiden ban yedim. 

Sunucuya girdim şifremi daha yazmadan 3 yada 5 gün(hatırlamıyorum) ban yedim sebep olarak 'ralliart' tagını çıkarmadığım için olduğu yazıyordu. Admin arkadaş sanırım ışık hızında nick değiştirmemi bekledi uyarı bile yemedim. Ralliart ile girdiğimin farkında bile değildim bu arada tek osmanlıda oynamıyorum adım öyle kalmış. 

Beni banlayan arkadaş daha öncede ban atmıştı bana aynı konudan ama uyarısına rağmen ben çıkarmamıştım ona bişey demiyorum. Bunda sunucuya girmemle ban yemem arasında 1 dakika civari az bi süre  var.

Olayın devamında diğer hesabımdan olayın sıcaklığıyla admin arkadaşa neden ban yedim? tarzı soru sormak için girdim multiden ban yedim.(bunu savunmuyorum) kötü bi niyetim yoktu sadece sormak istemiştim.

mustafa661 hakısz yere ban yediğini düşündüğüm hesap 
sonradan girip adminle konuşmak için girip multi yediğim hesap Berke419 tarzı bişey olması lazım.

iyi günler dilerim
Yönetici
RE: Sunucuya girdiğim gibi ban yemem
Daha önceden oyun içerisinde defalarca kez uyarı almana rağmen daha sonrasında aynı sebepten dolayı uzaklaştırmandan dolayı bu kuralı artık bilmen gereklidir. Sunucuya girmeden önce nick'ini kontrol edip öyle bağlanman gerekli. Tüm portlarda tag kullanımı yasaktır. Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 9.01.2023 23:54:48 tarihinde giriş yapabilirsin.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...