Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-29-2022, 06:35 PM batuhan27273.
Şeridimde gittiğim yerde kasıtlı olarak bana çarpmış olup daha beni hatalı göstermiştir mpr'nin başında önüme atlayıp ben vurunca !kazaode yaparak parasını ödemiş hala yetmiyormuş gibi 1 dakika geçmeden benim aracıma kasıtlı olarak çarpmıştır.

59:53 de ilk kazası 
1:00:30 40 da vuruyor. 
krays da ailevi küfür ediyor gereğinin yapılmasını 
                                                                      ARZ EDERİM.
https://dosya.co/phhw0y7b9tfn/enesamasempatik_sadeceenes.mpr.html
Kayıtlı Üye
Merhabalar. Ben de aynı kişiden (EnesAmaSempatik (sadeceenes)) kişisinden şikayetçiyim. Dün yanlışlıkla da olsa 2 defa kusurda bulundum ve özür diledim. Israrla ve üslüpsuz bir şekilde 'paramı öde yoksa forma gidiyorum' diye kışkırtıcı cümleler kullandı. Ayrıca 'olm' kelimesi de bunun ceremesi.. Hatta yetmiyormuş gibi bir de gelip arkadan bana çarptı. Pitin önünde.
Yönetici
Mpr incelenmiş olup enes adlı sürücünün sağ şeritten sola bir anda atlamasıyla batuhanın ona çarptığı görülmüş ,daha sonrasında enesin batuhanın arkasına takılıp arkadan kasıtlı çarpma gerçekleştirdiği tespit edilmiştir.

[Resim: 22.png]

Küfür eden kişiye de cezai işlem tarafımca yapılmıştır.

[Resim: 11.png]

iyi oyunlar.
iyi sürüşler...
OSMANLI GARAGE Adanalı Yöneticisi 
2 Ziyaretçi
Task