Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Selam, yine ben. MPR izledikten sonra burada bir şey yok diyebilirsiniz ama var. Nerede var diyorsanız, 
ben virajı alıyorum tam o anda arkadaş çarpıyor. Bunda bir şey yok diyemezsiniz çünkü solumda 84 metrelik 
boş yer var. Ama o ise tam arkamdan geliyor. Sonrada "burada bir şey yok, sinyal vermen lazımdı" diyor. Ya
Allah aşkına 100 m.lik yol, frene basıyorum nereye gidebilirim. 1200 TL boşa gitti. Hasarımın karşılanmasını 
ve arkadaşın ban yemesini arz ederim.

Arkadaşın S2 kullanıcı adı: Rhinopront
-
Benim S2 kullanıcı adım: kaanbaba90
-
MPR linki : https://www.mediafire.com/file/jactth2cqm8lr32/Rhinopront+VAS^TİYET.mpr/file
MPR süresi : 4. Dakika 50. Saniye
DRIFT95
Alıntı
Kayıtlı Üye
Yolun sonundan döneceğini varsayarak arkasına oldukça sakin yaklaşmaya çalışıyorum, ayna kontrolü yok, araç fzr gibi yol tutmuyor, farkındaysanız refleksen durduğunu anlayınca direksiyonu kırıyorum ancak nafile. Arkasından gelen aracı 30la geliyormuş gibi yazıp bi anda durmasını bekliyor arkadaş. Kasıtlı çarpmışım gibi foruma atması daha bi saçma olmuş sonuçta bende o sırada iş yapıyordum kendime neden zarar vereyim. Hatalı kimse cezayı o kişinin almasını arz ediyorum. Foruma bakan arkadaşa şimdiden teşekkürler.
Alıntı
3 Ziyaretçi
Task