Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Osmanlı Garage - Cruise Kurallar
            *Sunucumuzda 'LAN' kelimesini amaç dışı (şaka dışı) kullanımı ve artistlenmeden dolayı yasaktır.(12 saat- 1 gün)
                                   Arkadaş bana sinirleniyor ve lan diyor. Gereğinin yapılmasını istiyorum.
                                               MPR alamadım çünkü hatalı polis yapmıştı onun MPR'ını aldım.
                                          Fotoğraf ile ban yemiştim ve bu arkadaşında ben yemesini istiyorum.
FOTOĞRAF : https://i.hizliresim.com/lxqp2ip.png
S2 kullanıcı adı : 0shiva 
                                                              İYİ GÜNLER
DRIFT95
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-11-2022, 10:28 AM 0shiva.
Hatalı polislik yaptığımın konusunu dört gözle bekliyorum!

(12-11-2022, 09:42 AM)0shiva demiş ki: Hatalı polislik yaptığımın konusunu dört gözle bekliyorum!

Ayrıca orda ciddi anlamda lan demedim foruma aticam dedin at lan at dedim sinirlenme anlamında değil.sinirlensem herşeyi göze alırım sıkıntı etme
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
(12-11-2022, 09:42 AM)0shiva demiş ki: Hatalı polislik yaptığımın konusunu dört gözle bekliyorum!

Ayrıca orda ciddi anlamda lan demedim foruma aticam dedin at lan at dedim sinirlenme anlamında değil.sinirlensem herşeyi göze alırım sıkıntı etme
KANKA SİNİRLENİP LAN DEDİN Mİ DEDİN UZATMA
DRIFT95
Kayıtlı Üye
O capsi kapa önce bi,sinirlensem küfür bile ederdim hiç de umrumda olmazdı.bir lan için foruma atiyorsan kinlenmissin demektir,boş konular için forumu kirletme
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
Hatalı polislik konusunu bekliyorum!
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
(12-11-2022, 02:52 PM)0shiva demiş ki: O capsi kapa önce bi,sinirlensem küfür bile ederdim hiç de umrumda olmazdı.bir lan için foruma atiyorsan kinlenmissin demektir,boş konular için forumu kirletme

kirletmiyorum git kurallara bak "lan" yasak mı değil mi
DRIFT95
Kayıtlı Üye
Ciddi ve kavga anlamında yasak ben orda onu yazdiktan sonra Big Grin yazmisim sinirli olsam ağzıma geleni yazarım ayrica sana niye sinirleniyim olm Big Grin?
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'e tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz oyuncuya (0shiva) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 40y55xj.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task