Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-06-2022, 03:39 PM EyupaK.
kendi halimde dolaşırken EmirAkkaya60 s2 adlı kullanıcı balondan mı geldin vb. hitaplarda bulunup aşağılamaya başladı. bünyamın uzun izini var dediğimde ise alican isimli admin izin vericegini mi sandın vs. dedi. çoğu admin ve yönetici hatta bünyamın uzun bile bilir ki plakam uzun zamandır BARON 'dur. iki günlük veletler üstüne düşmeyen işlere burnunu sokar olmuş konuşmalar fotoğraflarda görüldüğü gibidir. ve ayriyetten mpr kaydını izleyerek herşeyi görebilirsiniz. gerekenin yapılmasını istiyorum kırk yılda bi oyuna giriyoruz dünki cocuklar abi kesiliyo anlamadım. benim ilk ve son cruise oynadıgım server osmanlı garajdır. buda böyle bilinsin

mpr : https://www.dosya.tc/server40/553138/anla_da.mpr.html

kolay gelsin...
Alendelon...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-06-2022, 04:48 PM ALiCan.
Öncelikle plakan başka bir sunucuya hitap ediyor , bu konuyu yöneticiye sorduğumda ise izin ile alakalı bir şey söz konusu olmadı . Oyunda olsaydım plakanı çıkarttıracaktım fakat ben oyuna girdiğimde yerinde rüzgarlar esiyordu .

Tarafımdan MPR kaydı istenirse kanıtlarım elimdedir .

!! Ayrıca forum kurallarının 4-). maddesinin ihlalinden dolayı arkadaşa gereken işlemin uygulanmasını talep ediyorum.  : Kişilerin onurlarını zedeleyici Argo yada küfürlü konuşanların mesajları silinip 5 günden az olmamak üzere 365 güne kadar banlanır . !! 
DİSCORD: AliCan#0798
Kayıtlı Üye
(12-06-2022, 03:33 PM)EyupaK demiş ki: kendi halimde dolaşırken EmirAkkaya60 s2 adlı kullanıcı balondan mı geldin vb. hitaplarda bulunup aşağılamaya başladı. bünyamın uzun izini var dediğimde ise alican isimli admin izin vericegini mi sandın vs. dedi. çoğu admin ve yönetici hatta bünyamın uzun bile bilir ki plakam uzun zamandır BARON 'dur. iki günlük veletler üstüne düşmeyen işlere burnunu sokar olmuş konuşmalar fotoğraflarda görüldüğü gibidir. ve ayriyetten mpr kaydını izleyerek herşeyi görebilirsiniz. gerekenin yapılmasını istiyorum kırk yılda bi oyuna giriyoruz dünki cocuklar abi kesiliyo anlamadım. benim ilk ve son cruise oynadıgım server osmanlı garajdır. buda böyle bilinsin

mpr : https://www.dosya.tc/server40/553138/anla_da.mpr.html

kolay gelsin...

orda bize hakaret,argo kullanıyorsun ve foruma atıyorsun gelmişsin başka sunuculardan plakanı o sunucunun adını yapıyorsun ve bunu söylediğimizde yöneticiler izin verdi diyosun madem izin verdi o zaman kanıtla ayrıca fotoğraf kanıtın piksel piksel
Kayıtlı Üye
Benim ne zamandan beri osmanli da oynadigim belli gelmis bilip bilmeden burnunu işime sokuyosun plakam en basindan beri baron du ve yetkililerin haberi var kanitlanicak birsey yok direkt olarak sor gereken cevabı verirler zaten Wink
Alendelon...
Kayıtlı Üye
(12-06-2022, 08:25 PM)EyupaK demiş ki: Benim ne zamandan beri osmanli da oynadigim belli gelmis bilip bilmeden burnunu işime sokuyosun plakam en basindan beri baron du ve yetkililerin haberi var kanitlanicak birsey yok direkt olarak sor gereken cevabı verirler zaten Wink

o yüzden alican sorduğunda haberleri yoktu  Wink
Kayıtlı Üye
(12-07-2022, 09:03 AM)EmirAkkaya60 demiş ki:
(12-06-2022, 08:25 PM)EyupaK demiş ki: Benim ne zamandan beri osmanli da oynadigim belli gelmis bilip bilmeden burnunu işime sokuyosun plakam en basindan beri baron du ve yetkililerin haberi var kanitlanicak birsey yok direkt olarak sor gereken cevabı verirler zaten Wink

o yüzden alican sorduğunda haberleri yoktu  Wink

Alican kim bilir kime sordu berkeye manisaliya sor bakiyim haberleri varmi yokmu berke zaten en basindan beri bilen adam 8 aydır oynuyosun burda gelmis tantana yapiyosun bana 4 senedir plakam baron zaten bilmedigin işlere karışma otur oturduğun yerde
Alendelon...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 12-07-2022, 03:26 PM ALiCan.
Belirttiğin Manisalı yöneticiye dün konuyu danışmıştım , senin tahmin ettiğin cevabı vermedi .   Smile
Arabanda olan plakayı sevdiğin sunucu için kullanmış olabilirsin fakat belirttiğin sunucuya girmeyip'te osmanlı garageye gelmen ayrı bir şey Big Grin
DİSCORD: AliCan#0798
Kayıtlı Üye
(12-07-2022, 03:19 PM)ALiCan demiş ki: Belirttiğin Manisalı yöneticiye dün konuyu danışmıştım , senin tahmin ettiğin cevabı vermedi .   Smile
Arabanda olan plakayı sevdiğin sunucu için kullanmış olabilirsin fakat belirttiğin sunucuya girmeyip'te osmanlı garageye gelmen ayrı bir şey Big Grin

Bak kardeşim sen anlamiyosun galiba ben baron garaj diye bir server oldugunu bile cruise da oynadigim 2. Sene ogrendim demek istedigim sey benim plakamin hicbir sunucu ile alakasi yoktur. Ve kimin ne zaman nereye geldigi belli eminimki ikinizdende daha onceden burdaydim bilen bilir zaten kimse ustune dusmeyen hicbir ise karismasin isine baksin yoneticiler karari verecektir zaten konunun incelenip kilitlenmesini talep ediyorum.
Alendelon...
Moderator
Merhaba,
Atmış olduğun mpr kaydını inceledim şikayet ettiğin EmirAkkaya60 adlı  kullanıcıya uzaklaştırma işlemi uygulandı.
Ek olarak forumun kurallarını ihlal ettiğin için forumdan 6 gün uzaklaştırma aldın.
 OMERR

WantenKorsBaby
1 Ziyaretçi