You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

[OG] ALİCAN Oyuncuya Ve Admine Ailevi Küfür Eden Adama İşlem Yapmama + Hatalı Ban

[OG] ALİCAN Oyuncuya Ve Admine Ailevi Küfür Eden Adama İşlem Yapmama + Hatalı Ban

Kayıtlı Üye
[b]https://s6.dosya.tc/server9/4ebslp/KY3X_0R_27.mpr.html [/b]

Dakika 1:40 TKRİwestha Oyuncuya Ailevi Hakaret Ediyor Kanıt (SS): https://www.hizliresim.com/t3s67tu 
Ve ardından alican admin ailevi hakarete uyarı veriyor  Smile sus konuşma yoksa ban yiceksin diyerek ailevi hakaret eden bir oyuncuya sözlü uyarı veriyor ne kadar saçma.

Dakika 2:35 TKRİwestha Bu Sefer Admine Ailevi Hakaret Ediyor Smile Hala Ve Hala İşlem Yok Mpr Yi 2:35 den İtibaren İzlerseniz Görebilirsiniz Kanıt (SS): https://www.hizliresim.com/tcn4uqd 

İşlem olayın üstünden 5-6 dk geçtikten sonra geliyor ne yazıkki ve o sıradada alican adminimiz habire oyundan çık gir yapıp duruyor ve oyunda iken mustafa6857 s2 adlı bir oyuncu oval ters yapıyor ve oyuncular bu arkadaşı admine şikayet etmesine rağmen kovalamacada olduğu için ısrarla devam ediyor halbuki kaçan şahısa azcık sağa çekermisin işlem yapayım sonra devam edelim diyebilir ve oyuncuda bunu anlayışla karşılıcaktır illaki. 

Dakika 9:22 Alican'a 5. kez söyleyişim hatırlatışım olduğu için biraz sinirlenerek (bu mala ban atmadın) diye bir cümle kuruyorum ve alican adminin işlem yapası tutuyor fakat bana :d ve mod loguma bakıp bana üslup 3x den UYARISIZ bir şekilde ban atıyor fakat oyuncuya ve admine ailevi küfür eden adam UYARI almasına rağmen ailevi küfür etmeye devam ediyor ve olaydan 5-6 dakika sonra ban yiyor ve UYARI alıyor ne kadar saçma. 

Banımın kaldırılmasını ve saçma bir ban olduğunu düşünüyorum düşünmemdeki sebep ise kullandığım kelime (mal) oyuncuya ve admine ailevi hakarette bulunan bir oyuncu uyarı alıyorda ben neden uyarısız ban yiyorum onun ayrıcalığı nedir ?    

Alican Adminin S2 Adı: Mercimek0604

Benim S2 Adım: 06Rooki06

Konuma bakılmadan gereksiz bir banın cezasını çekmiş bulunmaktayım teşekkürler OG...
ʀօօӄɨ̇ɮɛʏʏ

06Rooki06
En son düzenleme: 10-10-2022, 03:27 PM 06Rooki06.
Kayıtlı Üye
KONU ALT TARAFTA BULUNAN ROOKİ OYUNCUSUNA YANIT OLARAK YAZILMIŞTIR .
Merhaba bahsi geçen admin benim , konuya geçelim .

Öncelikle ailevi değerlere saygısızlık eden kişiye uzaklaştırma işlemi uyguladım   S2 : tkriwestha . (Ailevi değerlere saygısızlık sebep ile [5] gün banlandı)  . + olarak 8 aydır  bu zamana kadar ailevi değer ile alakalı hakaret eden kişiye uyarı vermedim vermemde  . Orada ban yiyeceksin cümlesini banlamamak için demedim , onu ban yiyeceği konusunda bilgi verdim. 

O sırada oyundan çık gir yapma sebebim pingimin yükselmesidir , polislikte bir kişiyi ovalde kovalıyorum o sırada bir kişinin oval ters yaptıklarını tarafıma bildiriyorlar . Ben kovaladığım bir kişiyi sağa çekip neden durdurup oval ters yapan kişiye işlem uygulayayım   , kovalama bitince ben mpr izler   oval ters yapan kişiye işlem uygularım zaten. + olarak bir oyuncunun  yoğun  talebi üzerine kovalamayı bırakıp oval ters yapan şahısa işlem uyguladım , şahıs halen devam etti cezasını kestim . Aynı harekete halen  devam ettiği  için onuda serverdan uzaklaştırdım . S2:  (mustafa6857) (oval terse devam etmek x3] sebep ile [2] gün banlandı) 

Sonra 06Rooki06 s2 adlı kişi bu mala  ban at kelimesini kullandı , kendisi ailevi hakaret eden kişiye işlem yapmadığımı sanıp uyarıp geçtiğimi sanmakta  . Sadece kendisi mal dediğine uyarısız ban attığımı  sanıyor fakat öyle bişey söz konusu bile değil . Kendisi mal kelimesini kullandığında ben kovalamada değildim , müsait bir şekilde izleyicideydim .    O kelimeyi kullandığında işlem yapmak için  mod panelini açtığımda ,  göz gezdirdiğimde ise 07/10/2022 günü üslup sebebiyle oyundan atılmış . 07/10/2022 gecesi ( cuma gecesi saat 12 ) 00:02 de  üslup korumamak x2 sebebiyle ceza kesmişim .  Kendisinin 2 kere üslupsuz konuştuğunu ve aynı sebepten ötürü işlem yapıldığını gördüm ( aradan 5 gün geçmediği için ceza sonrası ban attım) . 

Cezası olduğundan ve 2. defadan sonra tekrarladığı için kullanıcıyı uzaklaştırdım . 

Oyuncunun  sözde admine yani bana  ailevi küfür kullandığını dile getirmiş , ailevi hakaret kullanan kişi   söylediği cümleyi tarafıma söylemedi . Ban yemek istemediği için  beni etiketleyerek ( dedim ki annen sabah bağırmasın ) dedi oyuncunun küfürü bana etmediği ssde gayet net (https://www.hizliresim.com/tcn4uqd) . Yani ben bu kelimede bişey kullanmadım demek istedi . Kısacası banlık bişey bulamadım dedi . Fakat rooki adlı arkadaş halen bu arkadaşa uyarı verdiğimi ve bana o cümleyi kullandığını sanmakta  Big Grin

06Rooki06 , oyuncunun bana ailevi hakaret ettiğini sanıyor , onu banlamadı uyarı verdi demek istiyor + olarak tekrardan dile getiriyorum , oyuncu (tkriwestha) ban yememek için direnmek için bu cümleyi kullandım dedi ve   bu cümlede  bişey yok gibi birşey dile getirmeye çalıştı .

Sonda ise sözde bana ailevi küfür eden kişi halen banlanmadı zannetmekte . ( ortada admine ailevi küfür yok )  . 

06Rooki06 sadece 'mal' kelimesini kullandığı  için ve  onu  uyarısız direk  banlamış olduğumu düşündüğü için konu açmıştır ve ailevi küfreden kişiye işlem uygulamadığımı uyarı verdiğimi  sanmaktadır. 

Konuya gayet açıklayıcı ve haklı bir cevap verdiğimi düşünmekteyim . 

S2LER : Ailevi hakaret eden (tkriwestha)
Oval ters yapan (mustafa6857)
Benim üzerime konu açıp uyarısız banlandığını düşünen (06Rooki06)
Son olarak bahsi geçen oyuncu ben (Mercimek0604) 

NOT : Yukarıda belirtilen ihlal yapan  oyuncuları bu konular açılmadan ,  rookide oyundayken    tek tek kendim   uzaklaştırdım , şikayet edileceğini anladı o yüzden oyuncuları banladı sanılmasın , ban önceden atıldı .

Kolay gelsin .
İyi oyunlar .
DİSCORD: AliCan#0798
En son düzenleme: 10-09-2022, 10:48 AM ALiCan.
Yönetici
RE: [OG] ALİCAN Oyuncuya Ve Admine Ailevi Küfür Eden Adama İşlem Yapmama + Hatalı Ban
Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...