You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

kasıtlı çarpma ROOKİ

Kayıtlı Üye
kasıtlı çarpma ROOKİ
ilk kez gtr sürüyo galiba yada bi rahatsızlığı var.herneyse sakin sakin ilerliyorum arkamdan tampon yapmaya çalışıyor viraja girerken hafif frene dokunuyorum ve arkadaş biraz cahil olduğu için altındaki araçta slick lasitk olduğunu unutuyor galiba.neyse spin atıyor ve tekrar yetişip bu sefer tampon yaparken vurma kararı alıyor ama benim kim olduğumu bilmiyor tekrar spin atıyor ardından tekrar "pit manevrası" yaptırmaya çalışıp takla atıyor bende kahkaha atıyorum oda oyundan quit atıyor 

eklemek istediğim birşey daha var,bana her vuruşunda para cezası yedim zaten - de idim ve 5k zararım var bunun karşılanmasını istiyorum 

mpr:https://s2.dosya.tc/server19/q1cslt/rooki_kas_Titli_carpma.mpr.html

mpr dakikaları: 18.39.00 "tampon yapıyor ardından spin atıyor Big Grin ", 19.26.00 "burda sol arka tekerliğime vuruyor" ardından frenliyor beni bekliyor ve tekrar spin atıyor Big Grin ,19.47.00 "burda o kin sinir ile tekrar hızını alıp bana vurmaya çalışıyor ve benim kim olduğumu anlıyıp spin atıyor"

s2:06Rooki06
Yönetici
RE: kasıtlı çarpma ROOKİ
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (06Rooki06) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 6wm7bh2.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...