You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Admin FarukGuney görevini yapmıyor

Kayıtlı Üye
olay FarukGuney önünde yaşanmasına rağmen olaya müdahale etmiyor süre 1.30.10 izleyemeye başlayınız
arkadaşı yazganmertcan (AHA RB Cİ , yedim seni, sen misin bana yol vermeyen )diyip bana kasıtlı olarak 4 5 defa vuruyor ve en sonunda beni yolun dışına itiyor ve sonrasında ders verme niteliğinde bana sözlü bir tacizde bulunuyor iki şahısa da gereğinin yapılmasını arz ederim 

ADMİN:FarukGuney
OYUNCU:yazganmertcan

https://s2.dosya.tc/server19/0o5wnm/FarukGuney_gorevini_yapm_Tiyor.mpr.html
En son düzenleme: 09-11-2022, 02:33 PM barknaydgn46.
Kayıtlı Üye
RE: Admin FarukGuney görevini yapmıyor
dakika 1.15 den başlayın.. dr.mert sollamaya calısıyor solu kapatıyorsun yol vermıyorsun oyuncu ters dönmüş onu kurtarmak ıcın ani fren yapıp terş şeritten ilerliyorsun
sende ona carpmıssın oda carpmıs yolun dısına kendın cıkmıssın dıkkatli izlemelisin.
Kayıtlı Üye
benim ona çarpmamın üstünden 20 30 dakika geçmiş sen ona vurmuşsun o da sana vurmuş diyorsun bu nasıl adminlik adam orda bana kaç kere vuruyor önümü kesiyor + olarak yolda ben ilerliyorumve hızım yavaş da değil + yol verme gibi bir zorunluluğum yok adam kin besleyip bana böyle şeyler söylüyor sende taraf tutuyorsun hiç birşey demiyorum sana böyle devam  Smile

+ ani fren değil adam beni geçtikten sonra fren yapıyorum + ters yön değil yol dışından gidiyorum dikkatli izle Smile
En son düzenleme: 09-11-2022, 02:40 PM barknaydgn46.
Yönetici
Şikayet etmiş olduğunuz admine (FarukGuney) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: bxy4592.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...