Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 09-15-2022, 03:04 PM SHROUDS.
olay 1.15 dakikası ile itibaren başlıyor kaan12savas kullanıcısı 1.17 dakikasında önümde duruyor 1.25 dakikasında sollamaya çıkıyorum ve polis önüme atlıyor ve ondan sonrasında hiç sağa bile kırmaya tenezzül etmeden patlıyor. 1.32 dakikasında yolun ortasında akza anında duruyor 1.42 dakikasında yola devam ediyoruz ve direk önüme kırıyor. 1.47 de polis tagından çıkıp normal usere dönüyor ve kasıtlı bir şekilde çarpıyor arkadaş. 2.01 dakikasından 2.10 dakikasına kadar kasıtlı olarak çarpıyor ondan sonrasında zaten yakalıyamıyor yinede izleyebilirsiniz. 

BURDA POLİSTEN ŞİKAYETÇİYİM BİR YOL KAVGASINI NEREYE DÖNÜŞTÜRÜYOR. en az 3 gün ban atarsanız sevinirim arkadaşı daha nereye kadar bekleyebilirim yada birinin bu arkadaşa sağa çekip yol vermeyi öğretmesi lazım. 

https://s6.dosya.tc/server9/ipjuyz/kaan12savas.mpr.html    MPR BURDADIR

SAYGILAR

şikayetçi olduğum kişinin s2 adı kaan12savas 

benim s2 adı SHROUDS
ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ 

SHROUDS
Kayıtlı Üye
Doğru MPR kaydını verdiğinizden emin misiniz?
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
(09-12-2022, 07:52 PM)ByTokatliii1 demiş ki: Doğru MPR kaydını verdiğinizden emin misiniz?

Doğru mpr kaydını verdiğime eminim tekrardan yeniledim kontrol edebilirsiniz. emin ben#4722 discord adresim yine bir hatayla karşılaşırsanız ulaşmanızı isterim.
ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ ÇİVİ 

SHROUDS
Kayıtlı Üye
Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Şikayet etmiş olduğunuz polis zaten farklı sebeplerden dolayı uzaklaştırması vardır.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
1 Ziyaretçi
Task