You need to enable JavaScript to run this app.

Ana içeriğe atla

Eness Bey - Şahsıma hakaret ve dalga geçmek

Kayıtlı Üye
Eness Bey adlı admin tanımıyorum kendisini bir husumetimde yoktur fakak beni her gördüğünde kasten alaycı konuşmalar hakaretler ediyor.    Başka biri ile önceden yaşamış olduğumuz tartışmayı açarak dalga geçerek konuşuyor. Adminlik yetkisi olduğu için haksız yere sunucudan atıyor acilen adminliğine son verilmesini talep ediyorum.
Kayıtlı Üye
RE: Eness Bey - Şahsıma hakaret ve dalga geçmek
Evet çoğu admini dc'de özelden mpr atmak ya da adam şikayet etmek için ariyorsun ya da sürekli mesaj atiyorsun ve müsait değilim sese gelemem dediğimizde korkak falan diyorsun emrivaki yapiyorsun. Forum boşuna yok bizleri sürekli art arda arayıp rahatsız etmek yerine foruma atabilirsin. Forum yetkilileri boşuna yok ya da forum boşuna yok. + olarak mprleri biriktirip bi konuya açman da doğru değil. Hakaret ettiğim yeri göremiyorum başlığı da düzgün yazarsan sevinirim. SS'lerde yazanların aynısını buraya da yazdım ne hakaret var ne de bir şey. Sunucuda bana "mal" diyorsun, "işine bak lan" falan diyorsun işlem uyguladığımda haksız işlem mi oluyor? Ve oyuna gelip de özellikle sırf sana laf atmadım ben yine DC'ye çagırdığın için açıldı konular.
OSMANLI GARAGE
En son düzenleme: 08-19-2022, 04:59 PM Eness Bey.
Yönetici
RE: Eness Bey - Şahsıma hakaret ve dalga geçmek
Konuya yüklemiş olduğunuz SS'lere tarafımca bakılmış olup SS'lerde herhangi bir şahsa hakaret söz konusu değildir. Birilerini şikayet edecekseniz adminlerle özelden muhatap olmak yerine direkt olarak foruma konu açmanız gerekmektedir. Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem işlem söz konusu değildir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...