Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
https://www.mediafire.com/file/lijubyn7ttfbonf/gereksiz_kovalamaca.mpr/file

dönülmeyecek yerden dönüp önüme atlıyor çarpıyorum bana kovalamaca başlatıyor ehliyet puanım düşük olduğu için hapise giriyorum.
6:45 den itibaren izleyebilirsiniz.
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
Beklemede kaldığınız için teşekkürler. Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polise (wofoli) uzaklaştırma işlemi uygun görülmüştür.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
2500 tl cezam var onun iadesi sağlanacak mıdır
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Kayıtlı Üye
(08-17-2022, 11:19 AM)0shiva demiş ki: 2500 tl cezam var onun iadesi sağlanacak mıdır

Kanıtınız var mı?
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
Kayıtlı Üye
arkadaşın kasıtlı vurmasınıda ben şikayet ediyorum tokatlı bey ordan mpr kaydında görüldüğü üzere hatalı bir dönüş olduğunu kabul ediyorum ve yediğim banın da yanlış olduğunu kesinlikle düşünmüyorum arkadaş içinde idari para cezasının ilaveten kesilmesini istiyorum.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-19-2022, 05:10 AM 0shiva.
(08-17-2022, 04:41 PM)wofoli demiş ki: arkadaşın kasıtlı vurmasınıda ben şikayet ediyorum tokatlı bey ordan mpr kaydında görüldüğü üzere hatalı bir dönüş olduğunu kabul ediyorum ve yediğim banın da yanlış olduğunu kesinlikle düşünmüyorum arkadaş içinde idari para cezasının ilaveten kesilmesini istiyorum.

dostum kasıtlı çarpmak istesem sağa doğru kaçmaya mı çalışırım direk kafadan geçirirdim.

(08-17-2022, 01:31 PM)ByTokatliii1 demiş ki:
(08-17-2022, 11:19 AM)0shiva demiş ki: 2500 tl cezam var onun iadesi sağlanacak mıdır

Kanıtınız var mı?

hapise atıyor ya 2500 kesti chatte de 2500 kestiği yazıyor diye hatırlıyorum.
Osmanlı Garage Admini
-Shiva
Yönetici
Yaşamış olduğunuz bu duruma istinaden 2500₺ hesabınıza tarafımca atılmıştır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi