Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyuna girmeye çalışırken "Sunucu bağlantıyı reddetti" uyarısı aldım.
Hemen Discord'a Girip Ban Kontrol Yaptım ve Şöyle Bir Yazı Gördüm.

Cruise: [RaieNNN] isimli kullanıcı [^1OG^0^h^7ΜηδLι] tarafından [Oyuncuya hakaret etmek - FORUM Sikayeti] sebep ile [1] gün banlandı! | Banlanma Tarihi: 10.08.2022 12:18:48 Açılma Tarihi: 11.08.2022 12:18:48

Hiç bir oyuncuya hareket etmedim ve hakkımda forum şikayeti de yok ya da varsa ben konuyu bulamadım 

Banımın kaldırılmasını talep ediyorum.
Fanatik Ankaragücü Gecekondu Taraftarı 
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Yönetici
Forumda bulunan konuda sizi şikayet eden kasıtlı çarpmadan dolayı şikayet etmiş MPR kaydının 4:24 süresinde oyuncuya bilerek/kasıtlı çarpıyorsun fakat daha sonrasında oyunda bulunan admin tarafından zaten sana kick işlemi uygulanıyor eğer uygulanmasaydı ban süren daha uzun olacaktı. MPR kaydının 1:10-1:21 sürelerinde oyuncuya hakaret etmenden dolayı uzaklaştırma işlemi uygulandı. Herhangi bir olumsuz yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 11.08.2022 12:18:48 tarihinde giriş yapabilirsin.

İlgili Konu: kasıtlı çarpma (osmanligarage.com)
Konudaki MPR Kaydı: https://s6.dosya.tc/server8/ayasvi/mpr_gece_kas_Titli_carpma.mpr.html
Hakaret: 
[Resim: 37t6185.jpg]

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi