Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
s2 : wofoli

[POLIS]™Rider  Nickli Arkadaş Daha Radar Yeni Kapatılmış Olmasına Rağmen Radar Açmıştır Aktif Olduğu Halde Cevap Dahi Vermemektedir.

https://www.dosya.tc/server37/01q0me/Polis_Rider_Radar.mpr.html

MPR kaydında başlarda BMW nin radar açtığını sonlarda ise Rider'in radar açtığını rahatlıkla görebilirsiniz.
Fanatik Ankaragücü Gecekondu Taraftarı 
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-06-2022, 09:52 AM wofoli.
Polis chatinde bmw'nin cevap vermemesi sonucunda radarım açılmıştır bmw'de sunucudayken soruyu soruyorum ve cevap gelmiyor ardından radarımı açıyorum. herhangi bir polis veyahut admin bana radarın yeni açıldığınıda dile getirmedi.

ilaveten arkadaşın konuşma tarzı ve hakaretinden dolu kendisinden şikayetciyim.(ekmek kafalı)
Kayıtlı Üye
Sonuçta kullanıcıların uyarısı sonucunda hala kaldırmadın ve şuan aktif olarak yine devam ediyor...
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 08-06-2022, 10:02 AM wofoli.
Kullanıcılar bana birşey kanıtlayamazken neden inanayım ? Sonuç olarak polis arkadaşım bile birşey dememişken.
Kayıtlı Üye
Tek bir kullanıcı demiyor sonuçta neredeyse sunucudaki herkes bunu söyledi 1 -2 kişiye inanmazsın anlarım ama bayağı kişi söyledi.
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Kayıtlı Üye
(08-06-2022, 10:10 AM)uniguc1910 demiş ki: Tek bir kullanıcı demiyor sonuçta neredeyse sunucudaki herkes bunu söyledi 1 -2 kişiye inanmazsın anlarım ama bayağı kişi söyledi.

gecekondu ve osman olması 2 kişi etmiyor sanırım Smile
Kayıtlı Üye
Mpr'yi aldıktan sonra en az 6-7 kişi daha yazdı eğer az adamlığın varsa sonrasını mpr al ve yükle buraya konuyu sileceğim başka kimse yazmadıysa.
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Kayıtlı Üye
(08-06-2022, 10:19 AM)uniguc1910 demiş ki: Mpr'yi aldıktan sonra en az 6-7 kişi daha yazdı eğer az adamlığın varsa sonrasını mpr al ve yükle buraya konuyu sileceğim başka kimse yazmadıysa.

adamlığımı sorgulamaya çapın yetmez senin önce bi konuşmanı düzelt sonra muhattabım ol oyun içersinde seni umursamama sebebimde net buydu ne yapıyorsan yap umrumda değil. önce sen adam olda adam gibi konuşmayı öğren.
Kayıtlı Üye
Oyun içinde beni umursamama sebebin mi ? Big Grin Big Grin
Sana oyun içinde tek yazdığım yazı şuydu
Bir önceki radar yeni kapandı kapatır mısın Big Grin Big Grin Big Grin
Bu arada adamlığı senden öğrenecek değilim oyun içi de oyun dışı da herşeyiniz para olmuş para için ölüyorsunuz yemin ederim ...
Teşkilat-ı Ali İMDAT
Kayıtlı Üye
Lütfen beklemede kalın! Konunuz en kısa sürede cevaplanacaktır.
OSMANLI GARAGE  TOKATLI  POLİSİ  VE  ADMİNİ
1 Ziyaretçi
Task