Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar,
Ben Ahmet diye bir arkadaşımla oynuyorduk anlaşmalıydık birbirimize falan çarpyırduk bazen neyse sonra admin kasıtlı çarpmak falan yasak yazmış tabi biz oyun oynadıgımız için eglenceye daldıgımız için o yazıyı ben göremedim.Sonra adminde işte benim başka bir oyuncuya bilerek çarptıgımı falan sanıp beni 24 saat veya 12 saat banladı bakmadım ama.Beni banlayan admin JOKER zaten ozelden falan dc den konustuk kendisiyle.Banımın açılma ihtimali varmı ?
Kayıtlı Üye
JeST ama yeni ogrendim banım 2 saat e açılıcakmış Smile Uğraşmayabilirsinizde ben yormayım sizi
Yönetici
En son düzenleme: 06-18-2020, 03:35 PM enesbey5858.
Admin arkadaşdan gerekli kanıtları inceledim.
O anda admin sizin bilerek çarpışmanızı;eğlenmenizi yada şakalaşmasını anlamayabilir.
Otomatik olarak buda akıla kasıtlı çarpmak demek geliyor chat'e yazmış olsanız idiniz işlem yapılmayabilirdi
Sonuç olarak ;

Buda sizin banlanmaya teşvik eder
Yani bu gibi konularda chatten admine bildirin.
Banınız zaten kaldırılacak 2 saate bekleyebilirsiniz.
İyi oyunlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Tamamda ben admin beni banlayacagını nerden bileyim ? O anda banlıcagını bilsem zaten chate yazardım.
Yönetici
En son düzenleme: 06-18-2020, 06:02 PM enesbey5858.
Zaten admin arkadaşlar annden yada chatten yazıyorlar ve sizde biliyorsunuz ki bunun yasak olduğunu ama adminler sizin şakalaşmasını nasıl bilsin

(06-18-2020, 03:06 PM)enesbey5858 demiş ki: Admin arkadaşdan gerekli kanıtları inceledim.
O anda admin sizin bilerek çarpışmanızı;eğlenmenizi yada şakalaşmasını anlamayabilir.
Otomatik olarak buda akıla kasıtlı çarpmak demek geliyor chat'e yazmış olsanız idiniz işlem yapılmayabilirdi
Sonuç olarak ;

Buda sizin banlanmaya teşvik eder
Yani  bu gibi konularda chatten  admine bildirin.
Banınız zaten kaldırılacak 2 saate bekleyebilirsiniz.
İyi oyunlar dilerim
Konu kilitlenmiştir ban sürenizin bitmesini bekleyin 
İyi akşamlar
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task