Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-24-2022, 11:44 AM EmirAkkaya60.
Cruise portunda saat 13:00 esnasında dolaşırken hesabımda 5,500TL  den sadece 400 TL bulunduğunu farkettim. (HİÇBİR HARCAMA DURUMUNDA BULUNMADIM )  . Ve durumun sebebini öğrenmek için aktif olan admine [OG] FURKAN (darkking890) , modlogumda 1 saat içinde para cezası yazılmış mı  diye sormak istedim . Admin araç sürüyordu chat kontrolu sağlaması gerek , yardımcı olmadı , [OG]ahmetrcm (01ahmet80)  de spectetordeydi , ona da loguma bakmasını söyledim fakat yeniden yanıt gelmedi . [b][b]Sanırsam nickini AFK ile değiştirmesi gerek , g[/b]aliba uyuyor . [/b]

[b][b]MPR KAYDI: https://s7.dosya.tc/server23/3y6bp9/darkking890_yard_Tim_etmemek.mpr.html[/b][/b]
MPR OLAY ESNASI DAKİKALAR : 1:35:34.18 SANİYEDE [OG]AHMETRCM Yİ ETİKETLİYORUM , YANIT YOK .
 1:35:52.03 [OG] FURKAN I ETİKETLEDİM, BİRŞEY RİCA EDEBİLİRMİYİM DİYE SORDUM MAALESEF DURUM AYNI , DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK . [OG] FURKAN  1.35.38 .02 DAKİKASINDA PİT TERSTEN GELEN OYUNCUYLA KAFA KAFAYA ÇARPIŞTIĞI HALDE (ENES KETTE) LİSANS ADLI KİŞİYE DE  İŞLEM UYGULAMIYOR . TEKRARDAN SORU SORMAK İÇİN  1.36.14 .49 DA YENİDEN FURKANI ETİKETLİYORUM , YANIT YOKK ! 1.37.27.53 DE CEVAPLAMAYACAKSAN FORUMA ATIYORUM DEDİM , CEVAP VERMEDİ . 2 DAKİKA SONRA MPRYİ KAYDETTİM , CHATTE BELİRTTİM . GÜLE GÜLE DİYEREK YANIT VERDİ . 

KENDİ LİSANS ADIM : EmirAkkaya60 

GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM .
Kayıtlı Üye
MERHABA! 
 Sanırsam afk'kalmışım  yoksa kasıtlı bakmamazlık yapmıyorum. AFK tağı alamayacak kadar acildi kusura bakmayın.

hesabınızdakı paranın azalmasının sebebi enerji yenilenmesi olabilir otomatık -5k alıyor veya polis kovalamacasında pit atmış olabilrsiniz veya da kovalamacadayken  çıkmış olabilirsiniz  loguna baktıgımda ise herhangi bi ceza almamışşın 
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-25-2022, 08:35 AM EmirAkkaya60.
(07-24-2022, 05:34 PM)sabennewi159 demiş ki: MERHABA! 
 Sanırsam afk'kalmışım  yoksa kasıtlı bakmamazlık yapmıyorum. AFK tağı alamayacak kadar acildi kusura bakmayın.

hesabınızdakı paranın azalmasının sebebi enerji yenilenmesi olabilir otomatık -5k alıyor veya polis kovalamacasında pit atmış olabilrsiniz veya da kovalamacadayken  çıkmış olabilirsiniz  loguna baktıgımda ise herhangi bi ceza almamışşın 

Dönüş yaptığın için teşekkür ederim fakat ben oyunda olduğumda genellikle tag ile afk kalıyorsun , yani kaç gündür bu aciliyetlik sürüyor anlam veremedim.
Kayıtlı Üye
genellikle tag ile afk kaldıgımı söylüyorsun  ilettiginiz mpr kaydından  başkabir  kanıtın varsa ise  ilete bilirsin attıgın kanıttan başka tağ ile afk kalmıyorum.

admin arkaşlar tarafından acilde olsa afk tagı almam gerektigi uyarısını aldım kolay gelsin iyi günler. 
                                                                          AHMET / RCM 

OSMANLI GARAGE                         
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz adminlerden (darkking890) artık adminliği bulunmamaktadır. Diğer admin (01ahmet80) konuyla ilgili gerekli uyarılar verilmiştir. Ayrıca bir başka konudan dolayı Yönetim kararıyla admine (01ahmet80) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır. (Bakınız)

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task