Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-16-2022, 02:11 PM wolfcral_46. Düzenleme Nedeni: eksik yazım
lfs osmanlı garage sunucusunda ilk günüm ve ip ban yemişim semih abiye derdimi discordda anlattığımda çoklu hesap kullanımından 999 gün ip ban atılmış büyük ihttimalle osmanlı garage sunucuna girdiğimde sunucudaki bütün portlarda aynı hatayı alıyorum bağlantıyı reddetti ve sürücü bilgisi alınamadı gibi şeyler ile karşılaşıyorum işin komik tarafı daha sunucuda ilk günüm ve kuralları yarım yamalak biliyorum benim kullandığım ve ban atılmış olan hesabım:wolfcral_46 s2 kilidinde de:wolfcral_46 
  youtube dan bakıp 2.ci hesabım olan mehmetaslan_46 kapatıcam lütfen ip banımı kaldırırsanız sevinirim iyi günler

discord kullanıcı adım:dragoncral46
ve bütün osmanlı garage portlarından da banlanmışım
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-16-2022, 02:20 PM wolfcral_46.
lfs osmanlı garage sunucusunda ilk günüm ve ip ban yemişim semih abiye derdimi discordda  anlattığımda çoklu hesap kullanımından 999 gün ip ban atılmış büyük ihttimalle osmanlı garage sunucuna girdiğimde sunucudaki bütün portlarda aynı hatayı alıyorum bağlantıyı reddetti ve sürücü bilgisi alınamadı gibi şeyler ile karşılaşıyorum işin komik tarafı daha sunucuda ilk günüm ve kuralları yarım yamalak biliyorum benim kullandığım ve ban atılmış olan hesabım:wolfcral_46 s2 kilidinde de:wolfcral_46 
  youtube dan bakıp 2.ci hesabım olan mehmetaslan'ı kapatıcam lütfen ip banımı kaldırırsanız sevinirim iyi günler

discord kullanıcı adım:dragoncral46
ve bütün osmanlı garage portlarından da banlanmışım
Yönetici
Discord sunucumuzda açmış olduğunuz ticket üzerinden gerekli cevaplar verilmiştir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task