Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-16-2020, 12:56 PM FEAR.
Merhaba, öncelikle benim oyunda q - e tuşlarına basarak sağ ve sola baktıgımda uzaktaki adamları goremiyorum.Sadece bana 10 - 5 metre yakınımdaki adamları gorebiliyorum.Bu sebebten dolayı bi kaza yaptım ve 1 gün ban yedim.Fakat benim o durumda yapabilecegim hiçbirşey yoktu.Sağıma soluma baktım uzaktaki adam renderlanmadıgı için direkt adam arkadan belirdi ve çarptı chattan özür de diledim fakat diledikten 5 saniye sonra opetten kontrolsuz çıkıs ve kazaya sebebiyet ile 1 gün ban yedim.Banım açılabilirmi ?Birde niye 61 den ban yediğimde 62 - 63 tende ban yiyorum 1 gün ?
Yönetici
İyi günler
Adminden gerekli kanıtları alıp (özür) yazısı yada hatanızın;insiyatifine bağlı olarak banınız duruma göre kalkacaktır.
Aksi takdirde ceza süreniz devam edecektir.
Gerekli kanıtlar ve görüntüler elime geçtiğinde geri dönüş yapacağım
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-16-2020, 01:30 PM FEAR.
Peki ben oyundan çıkmıştımda ss leri falan alamadım aam beni banlayan admin biliyor ona sorsak olurmu ? Veya ban yediğimin ss ini atsam olurmu ?Bide ben özürü bana çarpan adamdan dilemilştim.Ssleri nereden atabilirim ?
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-16-2020, 02:14 PM FEAR.
[Resim: unknown.png]

Buradamısınız ? Yarım saattir cevap verilmiyorduda.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-16-2020, 02:31 PM FEAR.
Tamamdır Smile

Bu arada beni banlamakta haklılar ama direkt ban yemem birazcık şey yani uyarsalar daha iyi birde dediğim gibi uzaktaki oyuncuları goremedigim için sıkıntı oluyor benim için.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-16-2020, 03:02 PM FEAR.
Oyundaki kullanıcı adım FEAR     FE - aqua renk     AR- beyaz renk
Yönetici
En son düzenleme: 06-16-2020, 03:17 PM enesbey5858.
Adminden gerekli kanıtları alıp, İnceledim bu durumda banınız haklı ban olarak onaylanmıştır.
Aynanıza ve çıkarken dikkat etmeye özen gösterin
Özür dilediğinizin farkındayım ama dikkat etmeniz gerekir.
O anki insiyatifine bağlı admin uyarısız banlayabilir .
Ban/Ceza sürenizin bitmesini bekleyin...
Mpr kayıtları ise ; 21. dakikadan izleyerek görebilirsiniz.
https://www.dosya.tc/server29/hhdss8/16.06.2020_16.02__1_.mpr.html 21:02
İyi günler
İyi akşamlar
Konu kilit.
FEAR ^1[OG]^7乃ΞΓΛ〒 1 Opet yolu üzerinde kontrolsüz çıkış nedeni ile kazaya sebebiyet )
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task