Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Yönetici
Aşağı kısımlarda ''Boş alanda eksen yardımı ile dönerek para kasmak: Yöneticiye bağlı olarak 25.000TL ve 50.000TL bandında ceza kesilebilir.'' Bu kural geçerlidir. Buna benzer bir olay daha oldu ve 5 gün ban atıldı. Admin bu sebeple 5 gün ban atmayı uygun görmüş. Eksene alıp insanlar 0 çizerek AFK kalıyor. Sen eksene almadın fakat klavyeme bardağımı koydum diyorsun. Yani bu bir nevi eksendir çünkü eksende fareyi ileri ya da geri yaptığın zaman gaz sabit kalıyor, klavyeye bardak koymakta aynı şekilde gazın sabit kalmasına neden oluyor. '' banımı açarsanız ki tüm kuralları okuyup oyunu kurallara göre oynayacağıma söz veriyorum'' Herhangi bir sunucu ya da başka platform, bu gibi yerlere kayıt olduğunuz vakit ya da oynadığınız vakit kuralları okumuş olarak kabul ettiğiniz için almış olduğunuz uzaklaştırmanın açılması söz konusu değildir.
Ayrıca en son kural güncellemesinde ceza listesine eklenen kural "Yöneticiyi kışkırtmak, Yöneticilere saçma, gereksiz ve dalga geçer gibi sorular sormak: 5 gün ban"
Sizin ceza yemiş olduğunuz kuralla bir bağlantısı yoktur o kural daha eski bir kuraldır.

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...

Bu Konudaki Mesajlar
banımın açılması istiyorum çünkü - tarafından cmybcy - 07-22-2021, 02:30 PM
RE: banımın açılması istiyorum çünkü - tarafından Orhan C. - 07-22-2021, 03:18 PM
1 Ziyaretçi