Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 10-14-2021, 07:19 PM Eness Bey.
(10-14-2021, 05:06 PM)Yusufcans demiş ki: [b]https://s7.dosya.tc/server20/i5buhg/lazzy.mpr.html[/b]

olay 3:55 den başlıyor , öncelikle ben hatamı kabul ediyorum aynaya bakmadan sol şerite geçtim ve sonradan farkettim ortadan ve sağdan soldan vs araç geliyor dörtlüyü yaktım sağdan devam edicektim , sağdan devam ederler diye atlamadım ve hakarett ettiler sadece 'lan' kelimesini kullandığım için kick yedim haksız birşey + 1k - yedim gerekenin yapılmasını istiyorum enes arkadaşım dünde gece 12 1 arası hız denemesi yapacam diye millete vuruyordu mprsini alamasamda loglara bakabilirsiniz (isterseniz) furkan adlı admin basy nin arkadaşı olduğu için 'türeme lafını görmezden geliyor ' gereğini yapılmasını arz ederim kolay gelsin

Dün gece 12 1 gibi oyunda bile değildim biraz yavaş salla öncellikle. Hani gece 12de 1de millete vuruyormuşum ya hiçbiri mi MPR alıp foruma atmadı + olarak sana sol ve orta yasak sen en başta geçmeyecektin o sol ve orta şerite yok sağımda araç vardı vs. bırak o bahaneleri + olarak hakaret ettiler diyorsun ben nerede hakaret ettim sana ? MPRyi izlemeyip foruma atman da ayrı komik ben gelirken sağında araç vs. yok Smile
OSMANLI GARAGE

Bu Konudaki Mesajlar
Kasten çarpma + Şahsıma Hakaret - tarafından Yusufcans - 10-14-2021, 05:06 PM
RE: Kasten çarpma + Şahsıma Hakaret - tarafından Eness Bey - 10-14-2021, 07:12 PM
RE: Kasten çarpma + Şahsıma Hakaret - tarafından Yusufcans - 10-15-2021, 12:39 PM
RE: Kasten çarpma + Şahsıma Hakaret - tarafından enesbey5858 - 10-15-2021, 04:55 PM
3 Ziyaretçi
Task