Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

kyu
Kayıtlı Üye
1-) https://s2.dosya.tc/server30/nz74jl/WE1Y_0R.zip.html mpr nin sonlarındaki konusmalara bakabilirsiniz

2-) kendi k.adım kyutoryu     banlayan brian occoner38

3-) hiçbir hatam yok daha dün 5 günlük banım açıldı bugünde 3 gün ban atıldı artık bıktım dün akşam test edilmişti bakılmıştı grav olmadığım

6-) Yaşı büyük adminlere sesleniyorum bakın lütfen  sürekli islem yiyorum  grav yok test ettirdim dünde mpr yide izleyin yok gercekten daha dün banım açıldı bir admin uyardı test etti tamam dedi gectim değilim zaten beni artık bi salın bırakın beni dayılar gözünüzü seveyim ya bütün günüm gitti ne güzel takılıyordum kendi halimde.
Moderator
En son düzenleme: 05-24-2024, 10:11 PM Real Shadow.
Foruma hoşgeldiniz kyu,

MPR incelenmiştir adminin bir suçu yoktur bir önceki aldığınız uzaklaştırmada da olduğu gibi açmış olduğunuz admin şikayetinde verilen cevabı dikkate almanız gerekiyordu. Aşırı tweak kullanmanız grav görüntüsü yaratıp bir başkasının bu buga maruz kalmasını tetikliyor bu durum tehlikeli ve yasaktır. Banınız kaldırılacaktır, lütfen tweakı düşük seviyelerde kullanınız oyunun bir çok bugu ve bilinmeyen enteresan verdiği görüntüleri var üstünde çözümlemeler için çalışıyoruz. Banınız kaldırıldığı zaman konuya tekrar cevap vereceğim beklemede kalınız ve cevap vermenizi gerektirecek durum yok.

Admin şikayeti ? Ve dikkate almanız gereken mesaj burada.

Banınız kaldırıldı lütfen yazılanları dikkate alınız.
Real Shadow  8)
4 Ziyaretçi
Task