Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
şikayet eden kişinin s2 kullanıcı adı : cmybcy
şikayet eden kişinin oyundaki takma ismi : ENOLA GAZİ

şikayet edilen kişinin s2 kullanıcı adı : 06Rooki06
şikayet edilen kişinin oyundaki takma ismi : POLİS ROOKİ

Mpr de izleyeceğiniz gibi 3:15 de drift atarak geliyorum tek şeritli otobana çıkacağım ters olan otobana o otobana çıkarken tekerim buga giriyor aracım zıplıyor tamda otoban giriş kısmında düz duruyorum, ve bu olaydan sonra tekerlerim bozuluyor rot, alt, üst kalmıyor araç sağ çekmeye başlıyor süspansiyonlarım zarar görüyor, ve aracınız sakat olarak otobana çıkmak yasak olduğunu bildiğimden ötürü otobana çıkmak istemiyorum arkadaki opet te tamire girmek istiyorum. geri vitese atar atmaz arkamdaki polis rooki hemen arkama yapışıyor kımıldatacak yer bırakmıyor ve bekleme yapma devam et diyor chatdeki yazıları görürsünüz okursunuz sizde. arkadaşa yazıyorum bende otobana çıkamam yasak diye oda diyorki oval ters olur kovolama başlatırım diyor benim oradan geri geri gelmeme izin vermiyor ve otobana çıkmam için arkamdan 2 KERE BİLEREK VURUYOR mpr süreleri (3:45, 3:59) 200 200 -400 tl giriyor...

Not: arkadaşa polis ve oyun kurallarını tekrardan okutturur musunuz? Yetkili Admin arkadaşa Teşekkür ederim  `; )

Mpr link: [b]https://s7.dosya.tc/server21/4p7cq0/polis_rooki.mpr.html[/b]
Kayıtlı Üye
1. olarak beklerken araca ufak ufak gaz veriyorum ve o sırada araba vitesde olduğunu farketmediğim için gaza dokunduğumda ilerliyo ve direk frene basıyorum ve ufacık dokunduruyorum bilerek ve kasti çarpmak istesem neden dokundurayım sana ? Ve ayrıca ovale aracın hasarlı bir şekilde çıkmak yasak değil. Ve o anda polis olduğum için geri geldiğin anda ters yapmış olacağın için devam etmene izin vermedim olayı galiba yanlış anlamışsın. (Bir Dahakine Üslubuna Ve Cümlelerine Dikkat Edersen Sevinirim)
Kayıtlı Üye
ilk olarak bilerek çarpmadım demişsin bu katiyen yanlış bu durumu tartışmıyacağım bu duruma adminler bakıcaklardır. sonrasındada ovale aracın hasarlı bir şekilde çıkmak yasak değil demişsin ben aracım sakat şekilde çıktığımda ceza yemiştim çok iyi hatırlıyorum Big Grin ceza yediğime göre yasak bir daha ceza yememek için çıkmak istemedim. dahada sonrasında üslubuna dikkat et demişsin bence üslubum yeteri kadar düzgün tabi 40 yaşında değilsen çünkü -gazi, gazi, senin yaş kaç, yaş kaç, yazan bir kişinin 40 yaşında olduğunu zannetmiyorum. Big Grin Teşekkür ederim iyi oyunlar dilerim iyi eğlenceler ... <3
Kayıtlı Üye
yetkili birisi bakabilir mi şikayete 5 gün olmuş.
Teşekkkürler İyi oyunlar dilerim ... Big Grin
Moderator
Merhaba, cmybcy 

Öncelikle yanlış yere konu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız konunuz polis şikayet kısmına taşındı.
Konuya yüklemiş olduğunuz mpr kaydı tarafımca izlenmiş olup 06Rooki06 adlı kullanıcıya gerekli uyarılar verilecektir.Ovale hasarlı araçla çıkmak yasak değildir.Birdahakine yola çıkınız veya pit atınız.

İyi Oyunlar 
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
OSMANLI Garage Lead ADMİN
1 Ziyaretçi
Task