Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Polis ibrahim adlı arkadaş oval doluyken ram yapıyor.

İlk darbe 16:59 Yılmaz adlı arkadaş tarafından atılıyor arkada 1 kişi var ilk darbeyi yedikten sonra spin atıyorum 17:05 de ibrahım arkadaş hızlı bir şekilde kapıdan vuruyor ve uçuyorum ibrahimede sakura vuruyor anlayacagınız üzere oval dolu 1 kişi olsa bile onun yuzunden takla attım sonra salmalarını söyleyip devam ediyorum 18:45 de cankat arkadan vuruyor 1 kerelikten birşey olmaz diyorum fakat 18:50 de tekrar arkadan vuruyor 19:54 de polis ibrahim adlı arkadaşımız oval doluyken haritadanda gözüktüğü gibi 4 5 kişinin arasında bana kapıdan vurarak 20:00 dakikaya kadar itip spin atmamı sağlıyor. 21:00 da ise tekrar oval doluyken kapıdan vurup ram yapıyor 21:15 de yılmaz adlı arkadaş beni ovalde kilitlemeye çalılıyor. 22:08 tekrardan ibrahim adlı arkadaş oval doluyken ram yapıyor (bu arkadaş galiba polislik bilmiyor) bu söylediğim arkadaşlara gerekli cezaların verilmesini istiyorum.

Mpr [b]https://s2.dosya.tc/server16/9up3ny/polis_form.mpr.html[/b]
Kayıtlı Üye
Baştan şahısı durdurmak için arka tekerlerine odaklandım ve başardım ilkinde ve trafik o anda çok yoğun değildi. Arkadaşı durdurmak amaçlı arada ovalde durmak zorunda kaldım önünü keserek ama şahıs durmadığı için ilerlemesi izin vermek zorunda kaldım yoksa ovalin bir şeridini kapatıyordum ve aralarda polis arkadaşlarımız ram yapmış görüldüğü kadar elimden geldikçe ram yapmamaya çalıştım ve izlediğinizdede görüceksiniz ovalde durmamın sebebi şahısı durdurmaktı ama arkamdan başka polis arkadaşlardan gelen olmadığı için durduramadım ve bu sebepten ilerlemesine sebep verdim. Kovalamacada 3 kere felan spin attım sanırım ovalde ama mape bakıldığında arkamdan gelenlere kaza yaptırıcak bir durum söz konusu olmadığı için tekrardan kovalamaya devam ettim ama en sonunda direksiyonu çevirmekte zorlandığım için ve kazaya sebebiyet vericeğim için pit attım. Çoğunlukla hata yapmamaya çalıştım. Umarım işlemler adaletli yapılır.
ıℓɱαƶ αℓเ ƒ.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz polislere (ibrahim0006 - Yilmaz_Ali) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: qkvj808.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task