Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-25-2021, 09:52 AM RooKie6041.
Merhaba,polis emre y adlı arkadaş kovalama dahilinde hız sınırlarına uymamaktadır.Ayrıyeten bana takip mesafesi konusunda ceza kesip kendisi uymamaktadır.Bana takip mesafesi cezası kesmekte haklı fakat değiindim nokta kendisinin uymaması.Mpr başında başka bir polisi bu konuda uyarıyor ve gene kendisi uymuyor ! 

Kullanıcı isimleri : POLİS : fanniy , Ben : RooKie60 

MPR: https://s5.dosya.tc/server3/19l2z4/emre.mpr.html

0:30 dan sonra POLİS MSA yı uyarıyor fakat kendisi yapmıyor.
2:06 dan sonra önüme kırma çabaları
2:52 Kasti olarak Önüme kırmak Ayrıca fren yapmak
5:55 hız sınırı ihlali ve ilerde devam etmektedir
6:17 Drift 
6:28 Drift
8:37 önüme kırarak çıkma Orda bana öyle çapraz duruş yok dedi orda ışığı görmek için durdum fakat ordaki durana engel değil 
9:10 çift şeritli yol olmasına rağmen bilerek ikisinide kaplaması 
10:19 da hız sınırı + takip mesafesi korumaması 
10:38 kaşınıyorsun gibi laflar etmesi

Polisin ufak tefek hız sınırlarını aşması normal buna karşı bi tepkim yok fakat attığım yerlerde %30 -%40 hız sınırı aşması var.Bir polisin hız sınırlarına uy demesi ve kendisi uymaması kötü bir durum 10:19 arkamdan dibime yanaşırken herhangi bir desteğe gidemez çünkü başka polis yok veya kovalamacada değil. Bu polisin oyuna hakketten rahatsızlık verildiği görülmektedi. Gereğinin yapılmasını arz ederim. Teşekkür ederim.
- NE VARSA TOKAT'TA VAR -
Kayıtlı Üye
Polis şikayetiniz üst yetkililerime iletildi. Beklemede kalın.
             Recep Şimşek

OsmanlıGarage Yetkilisi 
1 Ziyaretçi
Task