Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhaba abilerim/kardeşlerim

Az önce Cruisede normal bir şekilde oynuyordum.Atacağım mpr de dakika 34.22 de Polis Boom suçlu kovalıyordu fakat suçlu tersten gitmiyordu.Suçluyu kovalarken bir anda dümdüz gelmeye başladı galiba chatten birşey yazacaktı . Tersten girdi ve oyunun cheatinden suçlusun, önüme kırdın vb. gibi kelimler kullandı. Bilmiyorum Haksızmıyım ama (HAKSIZ OLMADIĞIM VE POLİSİN HAKSIZ OLDUĞU) bariz belli.

MPR:https://s6.dosya.tc/server/4ute9p/Polis_boom_ters__Tserit.mpr.html           Dakika: 34.22

Gereğinin yapılmasını arz ederim                 

İYİ OYUNLAR / İYİ FORUMLAR DİLERİM...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-09-2021, 04:02 AM memocan.
Ben orada kovalamacaya yetişmeye çalışıyorum ve terse girip daha hızlı gitmesem kovalamayı kaybedeceğim. Bu yüzden terse girip yanınızdan geçip gidecektim ki sen direksiyonu üstüme kırana kadar. Önündeki araç kaçıyor sen kasıtlı olarak üzerime kırıyosun. Ben kovalamadayım terse girmem serbest fakat senin benim kovalamamı kasıtlı olarak engellemen yasak. Yolunda giderken üzerime kırmamışken çarpsam sana paranı fazlasıyla verir özürümü dilerim. Fakat senin amacın beni banlatmak olduğundan terse girdiğimi görünce üzerime kırıyosun. Seni de anlıyorum  tabi çekememezlik ve kestiğim her ceza yüzünden bunlar. Sad
                      #BOOMMM
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-09-2021, 06:40 AM HyperActive00.
Ben kendi şeridimden giderken senin üzerine kırmamı nasıl bekliyorsun ben şeridimdeyim tek şerit var önde arkadaşım arkada ben Yani şeridimde giderken nasıl önüne kırabilirim onu anlamıyorum . SEN TERSE GİRDİĞİN İÇİN BENİMDE YOLUMDA GİTTİĞİM İÇİN BENİM ŞERİDİMDE GİTMEM ÜZERİNE KIRMAM OLUYOR . FAKAT BEN SENİN ÜZERİNE KIRMIYORUM SEN BENİM ÜZERİME KIRIYORSUN.

BEN ŞERİDİMDEN GİDİYORUM TERSTEN GELİYORSUN ÖNÜME KIRDIN DİYORSUN YAZIK CİDDEN !!!
Kayıtlı Üye
SAYIN YÖNETİCİLER OYUN İÇERİSİNDE NSAIL USER LER TERSE GİREMİYORSA POLİSLERİNDE GİRMEMESİ LAZIM BU POLİS LER KOVALAMADA TERSZENLENMESİNİ  TALE GİREBİLİR KURALININ GÖZDEN GEÇİRİLMESİ VE DÜEB EDİYORUM ARKADAŞ TA MAĞDUR OLMUŞ BENDE MAĞDUR OLMUŞTUM 1 HAFTA ÖNCE KONU AÇMIŞTIM  DÜZENLENMESİ GEREK
                                                                      |GR|ÖZGÜR
Yönetici
Gerekli kanıtlar incelenmiştir, şikayetiniz için teşekkürler.
[Polis] Boom - Üst üste 2 kere gerek duymamasına rağmen ters yöne giriyor, bu yanlış. Kaza sonrasında "ƒÕ‚t‚q‚e‚`‚k‚h - adam kaçıyor sen kafadan giriyosun hayırdır la sen" gibi bir söylemde bulunuyor, bu da yanlış.
Ayrıyeten, üzerine kırma gibi bir durum söz konusu olamaz çünkü Urfalı zaten kendi şeridinde ilerliyor. Öndeki sürücü ile olan takip mesafesi kısa olduğu için o an yaşananların üzerine, kaçmaya çalışmış fakat başarılı olamamış. Bunda hatalı bir durum yok.
Gereği yapılacaktır.
[Resim: https://i.hizliresim.com/01JOaW.png]
Vatan ne Türkiye'dir Türklere ne de Türkistan, vatan büyük ve müebbet bir ülkedir; Turan!
1 Ziyaretçi
Task