Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle batın.a polis beni kovalıyordu ardında kersy  katıldı kovalamaya kaçarken virajdan 250 260 dönerken geldi  [POLIS] ARCHİE bana tersden vurdu
bahanesi de sirenim açık desteğe geliyordum ve beni girilmeyen bir yere soktu çıkamadım polislere salın dedim ama salmadılar ve aşağıya düştüm -15k gitti gereği yapılsın lütfen !          [POLIS] ARCHİE    k.adı : Nyks !                         

KANIT: bandicam 2021-01-12 14-25-23-382.mp4 -  51.5 MB
Banned
En son düzenleme: 02-03-2021, 11:30 PM nyks.
Ben gene bu konuyu görüyorum anlamadım gitti bu konu kapatalı kaç ay oldu sana kasıtlı çarpmadığımı söyledim -15k para gitmesi mümkün değil orda adminde vardı ben senin yerini yanlış tespit ettim önüme çıktın bir anda sal dedin bana doğru ancak ordakiler salma dedi bende salmadım kovalamayı desteğe gidiyordum ve siren açıktı yani sana kasıtlı bir şey falan yapmadım bu konu kapatılmıştı bilmiyorum artık hatalı değilim diye düşünüyorum bir şey demek istemiyorum hatalıysam eğer kusura bakma cidden kasti olmadı bir anda çıkıyorsun önüme orda normal bir oyuncuya çarpsam k.b der ve öderim sen çıktın kb falanda yazdım ama işte dinlemedin beni neyse uzatmicam hatalıysam k.b
iyi forumlar.

ve şunuda eklicem o gün hatasızdım cidden yalan söylemiyorum yani öyle bir yerden geldinki ben bilerek yapsam bile denk getiremem cidden bilerek yapmadım o gün hatalıysam k.b paranı atıpta ceza yemiyorsam atarım zaten bu kadar 2 ay sonra atıpda beni şikayet ediyorsan önemli demekki 5k atarım sıkıntı yok neyse sağolun.
1 Ziyaretçi
Task