Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Oyun içindeki yetkili (ismini hatırlamıyorum) arkamda geliyordu bende bir anda ani dönüş yaptım kazaya sebebiyetten uyarı yaptı sonrasında ben uzunda benzinlik tarafına giderken 2 f1 yanımdan ters yöne girdiler (konuyu şimdi bağlayacağım) bende sona biraz hızlı girdim başka bir oyuncuda duruyordu orada çarptım ona uzun sonu yavaş gel dedi bir şey demedim devam ettim döndüm tam yola girecekken bir anda başka bir oyuncu bana çarptı hızlıca bana ters yön ve kazaya sebebiyetten ban attı şimdi 2 f1 olayını bağlıyım madem ben ters yönden gitmişim ve kazaya sebebiyet vermişim onlarda aynısını yaptı ama bana ban atıldı ben banımın açılmasını talep ediyorum sadece 1 kere uyarıldım o da kazaya sebebiyet yüzünden
Yönetici
İlk uyarın zaten admin senin arkandan gelirken kazaya sebebiyet verdiğin için uyarılmışsın. Sonrasında da ters yönden oyuncuya çarpmandan dolayı 12 saat uzaklaştırılmışsın. Herhangi bir olumsuz/yanlış uzaklaştırma söz konusu değildir. Almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmayacaktır. 18.07.2024 08:36:16 tarihinde giriş yapabilirsiniz.

MPRhttps://dosya.co/oa7p22iecfrz/WE1Y_15R.mpr.html
Süre:
1:03 - Tehlikeli/Dikkatsiz sürüş - Kazaya sebebiyet vermek
2:24 - Ters yönden oyuncuya çarpmak

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task