Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 07-12-2024, 05:56 PM arws.
ters yönden vurdum ama arkadaş sıkıntı yok dedi ban yedim arkadaş sikayet fln etmedi pardon dedim sıkıntı yok dedi kapandı olay
eness bey arkadaşın adı sorabilirsiniz kendisine sikayetci değil zaten sıkıntı yok diyip devam ettik arkadaşta bana vurmuştu kb np dedik hallettik o zaman admin görmedi ben ters olunca admin farkediyor biz aramızda kb np dedik zaten karşılıklı
Kayıtlı Üye
evet kankam
Yönetici
Tünelde ters yöne girip karşıdan gelen oyuncuya çarpmışsın. Sizi uzaklaştıran admin herhangi bir olumsuz/yanlış işlem yapmamıştır. Oyuncular diğer oyunculara çarpsın, bir başkasına kazaya sebebiyet versin sonrasında da özür dilesin. Böyle bir şeyi kabul edemeyiz. Her ne kadar oyunculara özür de dileseniz adminler gördükleri olayda işlem yapmak zorundadır. Özür dilendiği takdirde işlem yapması adminin inisiyatifindedir. Sizin de 11.07.2024 tarihinde aynı sebepten (ters yön) dolayı işlem yapıldığı için mod loguna işlenmiştir. Yapılan oyun içi işlemlerde 10 gün içerisinde mod logunda aynı sebepten dolayı bir şey yaptıysan direkt olarak uzaklaştırılırsın. Bu seferlik uzaklaştırma süren 12 saat olarak düşürüldü. Fakat bir daha aynı sebebi tekrarladığın takdirde 2 gün olarak atılacaktır. 13.07.2024 12:46:15 tarihinde giriş yapabilirsin.

MPR: https://dosya.co/y9u7moxwzxy6/ARWS.mpr.html
Süre: 4:10

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
3 Ziyaretçi
Task