Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
24:06 22:30 civarlarında utku admin tarafından banlandım kanıt iletmesini istiyorum mpr alamadım. gerekçesi ise hakaret olayın gerisinde pite hızlı girmemden dolayı ceza kesiyor bende diğer adminlerle beraber aynı şeyi yaptığımı ve onların birisine çarpmadığı sürece yasak değil dediklerini söyledim olay bir şekilde kapandı 2 dakika geçmeden göbek ters yasak diye bir duyuru yaptı ve ters yapanları kickledi aynı gün hatta 1 saat önce 2 tane adminde aynı hareketi yani göbek tersi yaptı bende size yasak değil bize yasak mı diye sordum cevap olarak polisler kovalayabilir ama biz kaza yapmadığın sürece kicklemiyoruz dediler bende buna ve pite hızlı girmede diğer adminlerin dediklerine dayanarak utku admine sen çok yanlış yapıyosun dedim sanırım yediremeyip beni banladı adminlerin kafalarına göre kural uydurmaları ve userlerin hangisine uyacağını bilememesi ayrı bir mesele zaten bir admin doğru diyorsa diğer admin yarım saat sonra yanlış diyor buna çözüm üretilmesini ve bütün adminlere kuralların doğru şekilde öğretilip bizi doğru uyarmalarını istiyorum
Kayıtlı Üye
beni edeceğine sözde bunları sana söyleyen, ters yapan adminleri şikayet etsen daha yararlı olur. gerekli kanıtları yönetime atıyorum
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-24-2022, 08:23 PM Ali Mert.
(06-24-2022, 07:59 PM)S1F1R B1R ADANA demiş ki: beni edeceğine sözde bunları sana söyleyen, ters yapan adminleri şikayet etsen daha yararlı olur. gerekli kanıtları yönetime atıyorum

beni banlamasaydın gerekli yerlere gerekli bilgilendirmeyi yapacaktım lakin zannımca haksız bir ban olduğunu düşündüğüm ve adminler arasında uyuşmazlık olması beni ilgilendirmiyor ters yapan admin oyundayken serbest diyor yasak deyip ona rağmen ters yapsa zaten foruma iletirim kendisi üstüne basa basa serbest diyorsa insanlar bir bildiği vardır deyip onun yaptığını yapmaya devam ediyor bu konuda en masum kişi bana kalırsa userler sana karşı yaptığım tavırda adminler arasında olan uyuşmazlık ve kural belirsizliği kişisel birşey değil teşekkürler
Yönetici
Adminin kanıtları tarafımca incelenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admin tarafından almış olduğunuz uzaklaştırma işlemi kaldırılmıştır. Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz admine (S1F1R B1R ADANA) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: ih9jthw.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi