Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Geylani ortaç adlı arkadaş bana çocuk gibi küçük düşürücü hakaretlerde bulunuyor admin arkadaşlar işlemde bulunmuyor, ama ben geylaniye ezik dediğim için kick yiyorum o arkadaşa'da kick atmasını istiyorum atmıyorlar.

https://www.hizliresim.com/39z3chp

İstenirse mpr atabilirim.

Я сподіваюся, що ти помреш

Kayıtlı Üye
kendi yazdıgın yerleride atabilirdin senle muhattap olmama rağmen saçma şeyler yazdın
Kayıtlı Üye
Seni ben attım Geylani Ortaç adlı arkadaşa kovalamaca sonu takla atınca ezik ıqsu düşük vs şeyler diyosun ben o an geldim o anı gördüm işlem uyguladım sonrasında afkydım
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:29 PM kamel342.
Karşılıklı olan bir konu ve ben susuyorum sen devam ediyorsun adminin sanada kick atması lazımken atmıyor zaten ss'de gözüken admin ihlal yapan bir admin ne diyebilirim

+ olarak arkadaş tag afk'imiş.

Kayıtlı Üye
Aynen kanka keşke mpr atsaydın çok sustun ezik herif boy çöp cart curt yazmayı bılıyordun seninle muhattap bile olmadım yani ne bu kuyruk acısı anlamadım
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:34 PM kamel342.
Savunmanı yaparmısın? kuyruk acısı nedir anlamıyorum.

https://www.dosya.tc/server37/cmag97/Gerekli_kanitlar..mpr.html

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:37 PM ardato4154.
Kardeşim bende insanım su almaya sigara içmeye çıkabiliyorum o an görmedim madem adam üstü kapalı konusuyo 4 tane yetkili var oyunda onlara yaz söyle sorunun nedir senin ? bende senin adına forum açıyım o zaman kişiyi küçük düşürme dalga geçme güzel olur mu

o halde ben arkadaşımızın mpr atmasını istiyorum atsın bakalım kim suçlu kim suçsuz
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:37 PM kamel342.
Burası forum, lütfen savunmanızı yaparmısınız genel ve kişisel ihtiyaçlarınızı foruma iletmeyin.

MPR Kanıtları iletilmiştir.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:41 PM ardato4154.
Tamam mpr kanıtını burda paylaşır mısın umarım kendi dediğin yerleri kırpmamışsındır :d

Üstelik konu başlığınada toplu admin ihlal demişsin sadece beni atmışsın komiksin cidden bide foruma gelip ciddi ciddi konuşmaya çalışma
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 06-22-2022, 07:45 PM kamel342.
Seninle çelişkiye girmeyeceğim, konuyu forum adminlerimize bırakıyorum.

+ olarak sen kaçak vtec açıp 10 gün ban yiyen bir yetkilisin benimle tartışmaya çalışma

1 Ziyaretçi