Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Dakika 12.40' da sigara alıyor ve ihbara gidiyorum. İllegal bölgede olduğu için kovalamaca başlatıyorum. 18.46'da yakalıyorum ve !yakala yazmadan !pit atarak kaçıyor. Kovalamacayı kaybettiğimden ne sigarası gidiyor,ne hapis cezası alıyor, ne de 10k para cezası alıyor. Görevini kötüye kullanan bu adminin yetkisinin alınmasını istiyorum. 

Kullanıcı adı: ardato4154

Mpr: https://www.dosya.tc/server36/gq7k9a/ardato4154.mpr.html
                      #BOOMMM
Kayıtlı Üye
Merhaba boom evet sigara alıyorum ve sonrasında kaçıyorum yetkiyi kötüye kullanma gibi bir durum olsa sigarayı aldıktan sonra pit atabilirdim en sonda 2 kişiydiniz o an boşluğuma gelip pitlane attım sonrasında dedim kasıtlı birşey olmadığını ve her ikinizede 5k attım üzerimdede 1 tane sigara vardı 1 tane sigaram gidicek diye türlütürlü oyunlar yapıcak değilim yanlış bi anlaşılma var.
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (ardato4154) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: qsrl1p3.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task