Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
YA BÖYLE BİŞEY Mİ VAR AKKAN DİYE BİRİ BEN SUNUCUNUN SAHİBİYİM YÖNETİCİYİ CAGIRIN KURUCU BURAYA GELİCEK FLN DİYE BOŞ YAPIYODU SIRF ONUN İCİNDE CHATİ KAPATMAK İSTEMEDİM BENDE SUS LAN ENAYİ DEDİM DİREKT ADMİNE LAN DİYOR BANA FLN DİYE MIZMIZLANDI BENDE ANNENEDE SÖYLERSİN ŞİMDİ LAN DEDİ BİRİ BANA DİYE AĞLARSIN DEDİM ADMİN DİREKT 2 GÜN BAN ATTI BURADA 2 GÜN BAN ATICAK NE VAR ALLAH AŞKINA NE UYARI NE BİŞEY DİREKT BAN YAKIŞMADI NORMALDE COK OYNUYAN BİRİYİM 61 DE BAN YİYİNCE BOŞLUĞA DÜŞMÜŞ GİBİ HİSSEDİYORUM HADİ BEN HAKSIZIM DİYELİM O KADAR LAF ATAN SUNUCUDA TOKSİKLİK YAPAN ADAMA NİYE BİŞEY YOK ADMİN SADECE HAKARETİ GÖRÜYOR 

BANIM ACILIR YA DA EN KÖTÜ Bİ HAFİFLESİN 2 GÜN COK FAZLA. SAYGILAR...
Kayıtlı Üye
(06-01-2022, 03:07 PM)suleyman27 demiş ki: YA BÖYLE BİŞEY Mİ VAR AKKAN DİYE BİRİ BEN SUNUCUNUN SAHİBİYİM YÖNETİCİYİ CAGIRIN KURUCU BURAYA GELİCEK FLN DİYE BOŞ YAPIYODU SIRF ONUN İCİNDE CHATİ KAPATMAK İSTEMEDİM BENDE SUS LAN ENAYİ DEDİM DİREKT ADMİNE LAN DİYOR BANA FLN DİYE MIZMIZLANDI BENDE ANNENEDE SÖYLERSİN ŞİMDİ LAN DEDİ BİRİ BANA DİYE AĞLARSIN DEDİM ADMİN DİREKT 2 GÜN BAN ATTI BURADA 2 GÜN BAN ATICAK NE VAR ALLAH AŞKINA NE UYARI NE BİŞEY DİREKT BAN YAKIŞMADI NORMALDE COK OYNUYAN BİRİYİM 61 DE BAN YİYİNCE BOŞLUĞA DÜŞMÜŞ GİBİ HİSSEDİYORUM HADİ BEN HAKSIZIM DİYELİM O KADAR LAF ATAN SUNUCUDA TOKSİKLİK YAPAN ADAMA NİYE BİŞEY YOK ADMİN SADECE HAKARETİ GÖRÜYOR 

BANIM ACILIR YA DA EN KÖTÜ Bİ HAFİFLESİN 2 GÜN COK FAZLA. SAYGILAR...

Merhaba, suleyman27

Kullanıcıya karşı kullandığınız hitap şeklinden dolayı benim tarafımdan 2 gün uzaklaştırıldınız. Kullanıcıya karşı üslubunuzu bozup defalarca kez tekrarladınız. Yaptığım işlemin yanlış / hatalı olduğunu düşünmüyorum. Kullanıcının sizin tabirinizle ''boş yapması'' sizin ona hakaret etme hakkınız olduğu anlamına gelmez.
Teşekkür ederim.

Ban itirazınızı MPR kaydınız ile birlikte bu linkten gerekli yere gönderebilirsiniz. 
https://www.osmanligarage.com/forumdisplay.php?fid=11
Babe
Osmanlı Garage Admini

Kayıtlı Üye
defalarca kez mi 2 defa olan bişeyi bence abartıyosunuz neyse
Kayıtlı Üye
Merhabalar, suleyman27

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Yönetici
Tekrarı yaşanan bir durumda toksiklik yaratan oyuncuyu discord üzerinden veya forum üzerinden şikayet ederseniz problem yaşamazsınız, oyuncu sizi kışkırtmış ve sizde ona karşılık verdiğiniz için ban yemişsiniz. Haklıyken haksız duruma düşmemek için bu tür olaylara dahil olmayın, adminin bir kabahati yok.
1 Ziyaretçi