Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Ymg
Kayıtlı Üye
Grav olmadığı halde grav diye oyundan atılıyorum üstüne grav olmadığımı kendısıne belirtıyorum özür dileyeceği halde oyundan yazınca konuyu uzattığım halde oyundan atılıyorum işini düzgün yapamayan bunun gibi adminler yüzünden biz ban yiyoruz. Gereksiz yetki vermeyin böylelerine. (Oyunda tweak + slıck açık grav zannediyor akıllı) oyunda hzurusuzluk, admıne karşı saygısız kelıme kullanılmadı(oyundaki aktif olan diğer adminlerde bunu gördü hyde ve azad47 olan adminler). Kendisi özür dilemesi gerekirken biz hakkımızı savununca ban yiyoruz işine gelmediği için de huzursuzluk ortamı yaratmak diye ban sebebi koyuyor saçmalamanın üst seviyesinde bir şahıs. Banın kalkmasını talep ediyorum bu ve bunun gibi adminleri de uyarmanızı rica ediyorum.

S2 adı : Lil Khonly 
mpr: [b]https://s7.dosya.tc/server22/bnb0gn/LFS_2022-05-28_13-11-59-38.avi.html[/b]
Kayıtlı Üye
Kendisi video kaydi atmis dilerseniz mpr leri atabilirim. Grav suphesi ile oyundan kickledim. Gelip grav degilim dedi. Sonra cesitli laflar atmaya basladi. Bende konuyu uzatma diye kickledim. Sonrasinda gelip konuyu uzatmaya devam etti. Kendisini Sunucunun huzurunu bozmak ve Yetkiliyle tartisma ortami yaratmaya calismaktan 2 gun uzaklastirma attim.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Ymg
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2022, 11:46 AM Ymg.
video kaydı attım kicklediğin için orda mprler yok elimde bu var saygısızlık hakaret gibi söz söylem kesinlikle olmadı dediğim gibi diğer adminlerde bunları gördü istedğini atabilirsin huzursuzluk yaratmıyoruz işlemini düzgün yapmıyosun diye hakkımızı savunuyoruz diye mi huzurszluk yaratmış oluyoruz saçma sapan savunma yapmanın lüzumu yok özür dileseydi bu konu uzamayacaktı yaşının gereği gibi davranmalısın. + Ytkiliyle tartışma ortamı yaratma söz konusu değildir haksızlığa karşı konuşmak tartışma ortamı yaratmak değildir yaşadığın ülkenın en basitinden anayasasına bak oyundan nelere getirtiyosun konuları şaka gibi seviyeye bak!
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2022, 11:55 AM Lil Khonly.
Hakkinizi savunacaginiz yer oyun ici degil burasi. Hatali bir islem oldugunu dusunuyorsaniz oyuna gelip yazmaktansa buraya gelip konu acabilirdiniz. Konuyu uzatmamaniz icin uyardim. Siz tekrar gelip tekrar konuyu uzattiniz. Hatali bir islem yaptigimi dusunmuyorum. Keza burada derdinizi anlatirken bile bana ve diger adminlere karsi hakaret ve asagilayici kelimeler yazmissiniz. Oyun icerisinden de milleti ayni sekilde bullyliyordunuz. Sadece uslubunuza bakarak bile karar belli oluyor. Kolay gelsin Smile

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Ymg
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-28-2022, 11:56 AM Ymg.
Hak savunmaya gitmedim özür bekledim yanlış iş yaptığın için yapamıyosan yapma adminlik şüphelenıyosan şahsıma sorabilirsin akıl verme yeri de burası değil oyun içine beklerim oyuncularla iletişim haline olmalısın sana bunları söylemişlerdir onları uygula iyi forumlar Big Grin
Kayıtlı Üye
Merhabalar, Ymg

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Ymg
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-30-2022, 07:53 AM Ymg.
Zaten ban kendi kendine kalkacak 2 gün geçti buraya şikayet atmanın ne anlamı kaldı ?
Yönetici
(05-30-2022, 07:52 AM)Ymg demiş ki: Zaten ban kendi kendine kalkacak 2 gün geçti buraya şikayet atmanın ne anlamı kaldı ?

Ban kaldırma bölümüne konu açsaydın o zaman hızlı bir şekilde banının kalkıp kalkmayacağına cevap alabilirdin fakat admin şikayete konu açtın. 

Tüm kanıtlar incelenmiş olup banın haklı olduğuna karar verilmiştir.
1 Ziyaretçi
Task