Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Olay 38.34 de başlıyor arkadan gelen polis ([POLİS] ERAY) bana vuruyor (LYCNH) adminde beni kovalamacayı engellemekten haksız yere kickliyor (Kuro'carries u.[OG]) fakat mprde herşey net kasıtlı birşey yok aracın lastikleri sıcak ve virajdayım devamında admin ile olan konuşmamıza göz atarsanız sevinirim.Gereğinin neyse yapılmasını talep ederim. 

Admin:Kuro'carries u.[OG]
Kullanıcı adı:06ma06
Mpr:[color=var(--text-link)]https://s7.dosya.tc/server22/t5e81m/mami_Tg.mpr.html[/color]
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-25-2022, 07:34 AM Mustafa Alkan.
Selamın Aleyküm lastiklerin sıcak olabilir araban kayıyorsa pit atıp veya ps atıp lastiklerini değiştirebilirsin mpr izlediğimde erayın önüne doğru kaydırıyorsun arabayı polisi aynadan görebilirsin yol verebilirsin (Kovalamacaya yol vermek zorunludur) dediğim gibi eğer lastiğin sıcaksa ps yapabilirsin veya pit atabilirsin

uf1 i görmedin mi diyorsun +300 gidiyorum arkamda eray var kovalıyor bi bakıyorum eray ile kaza yapıyorsun ben seni gördüm sana işlem yaptım . Yaptığım işlem para cezası değil pitlane+kick açıklaması da Kovalamacaya Engel Olmak
Kayıtlı Üye
Merhabalar, Muhammetdyr01

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup ortada bir kovalamaca var ve UF1'i geçtikten sonra orta şeritten gidiyorsunuz. Arkanızdan sirenleri açık bir şekilde polis geliyor ve sağdan sizi geçmek istiyor fakat siz şeridinizi korumayıp orta şeritten giderken en sağ şeride geçip polisi sıkıştırıyorsunuz ve polis kaza yapıyor ve kovalamacayı kaybediyor.

Polisler kovalamaca başlattıklarında sirenlerini açarlar ek olarak belirli bir mesafede olup kovalamacaya yakın olan oyuncuların ekranına ise duyuru ekranı gelmektedir. "Siren", "Traffic Stop" gibi ibareler bulunmaktadır. Bu ekran geldiğinde diğer oyuncular dikkatli bir şekilde sürmeli, kovalamacaya engel olmamalı, ovaldeyse hızını düşürmeli ve dikkatli bir şekilde ilerlemeye devam etmelidir. Diğer haritalarda ise gerekirse sağa çekip durmalıdır. SİREN yazısı kovalamaca size yaklaştığında daha da büyümektedir. Bu gibi durumlarda sağa geçip yavaşlamalı hatta varsa yolun kenarına çekilip beklenmelidir.
Cruise kurallarının 1. Maddesi olan "Genel Kurallar"ın 1.5 fıkrası:
  • 1.5 Kovalamacalardan uzak durun.
Zanlıya ve polise geçmesi veya manevra yapması için yeterli boşluğu verin. Kovalamacaları sollamayın ya da takip etmeyin. Eğer takip size yaklaşırsa, pasifleşin, yavaşlayın ve durum düzelene kadar bekleyin. Polise ya da zanlıya yardım ETMEYİN.
Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi