Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-08-2022, 03:08 PM serhat167895. Düzenleme Nedeni: eksikti
öncelikle selamın aleyküm uzatmadan direk konuya giricem.  

mpr link=[b]https://www.dosya.tc/server36/xc8rop/bakal_Tim.mpr.html[/b]

mpr dakika:4:23.99 arkamdan polis kovalamacası olduğunu görüp yol vermek istiyorum fakat solumdaki arkadaş yüzünden sola giremiyorum.

dakika:4:26.48 fearless adlı arkadaşımız önüme kırdığı için çarpmayım diye sağa kaçıyorum.Fakat arkamda olan kaçan şahıs sağa girmeye çalışıyor bende onu görmüyorum ve arkadaş bana vuruyor.

kazanın dakikası:4:27.13

dakika:4:34.27 aracım spin attığı için toparlamak için sol şeride geçiyorum fakat polisten kaçan şahıs bana hayla tampon yapıyor.

dakika:4:37.50 polise ve kaçan şahısa yol vermek için fren yapıyorum.

dakika:50:09.20 ç rooki adlı polis ve admin olan arkadaş bana yazıyor çıkma gibi bişeyler söylüyor

dakika:5:22.64 admin ve polis olan arkadaş oyundan çıkma işlem yiceksin diyor

OG'nin dc den bulduğum ceza kesim log'u=^4[POLIS]^7ROKİ^1[OG] [06Rooki06]  Oyuncu: ^1GAREL^7T? [serhat16789] 2500 Para Cezası Polis Kovalamacasına Engel Olmak Sebebi ile Ceza Yazıldı!

S2 tag ları:

kovalamacadaki polis ve admin olan arkadaş=06Rooki06

adı fearless olan arkadaş=babamereba35

polisten kaçan arkadaş=umutmetin16

Buda benim s2 ismim yani GARELT?=serhat16789  

PARAMIN İADE EDİLMESİNİ TALEP EDİYORUM.       

KOLAY GELSİN.
Kayıtlı Üye
Öncelikle spin,kaza yapınca vs. pit atmak zorunludur heleki ovaldeysen bu 1 2. si ise pit atmamakta ısrar edip kovalamacada olan adamın önüne kırıyosun ve buda kovalamacaya engel olduğu içinde bende sana ceza kesiyorum elimde gerekli kanıtlarım vardır dc de ismim ʀօօӄɨ̇ɮɛʏʏ#8666 hesabıma yazarak kanıtları alabilirsiniz.
ʀօօӄɨ̇ɮɛʏʏ

06Rooki06
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 05-08-2022, 09:38 PM serhat167895.
benim kendi aldığım mpr'de var zaten yeterli kanıt.

ve + olarak kaza yapınca pit atmak zorunlu diyosun kovalamacadaki adam kendi kendine ovalde bariyere çarpıyor ve yolda yan bir şekilde hareketsiz duruyor peki ona neden demedin pit atmak zorunlu diye?
Kayıtlı Üye
Merhabalar, serhat167895

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Yönetici
En son düzenleme: 05-14-2022, 05:42 AM enesbey5858.
Burda hatalı sizsiniz polis kovalamacasına yaklaşıp, kazaya sebebiyetler yaratmak ban sebebidir. (Üstüne kaza yaptığınızda da pit atmıyorsunuz.)
Herhangi olumsuz/yanlış işlem uygulanmamıştır.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task