Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Şikayetçi olduğum admin:ardato4154 (ArdaTopal)
Admine 2-3 defa soru sormama rağmen cevap vermiyor. Sonrasında cevap verme gereği duymuyorum diyor. Bence böyle bi ego hiç bi adminde olmamalı sonuçta düzeni onlar sağlıyor. 

MPR SÜRELERİ:
20:30 - iLK SORUYU SORUYORUM
20:50 - YİNE SORUYORUM TW YASAK MI DİYE (ÇÜNKÜ YASAK OLMADIĞI HALDE Bİ OYUNCUYU ATTI TW UYARI DİYEREK ABARTI TW OLMADIĞI HALDE)
21:20 - 2 KİŞİ DAHA YAZIYOR TW DEN DOLAYI ATMA HAKKIN YOK VE BENİM SORDUĞUM SORUNUN AYNISINI SORUYOR
21:50 - SORUYORUM ADMİNE CEVAP VERİCEK MİSİN DİYE DÜZGÜN Bİ ŞEKİLDE VE YİNE CEVAP VERMİYOR BEN MPR ALIYORUM ADMİN ŞİKAYET DİYE ONDAN SONRA CEVAP VERİYOR MPR ALMADIM ORAYI CEVAP VERME GEREĞİ DUYMUYORUM DİYOR TABİ BU YAZDIĞININ KANITI YOK AMA 3 DEFA BENİM SORMAM VE BENLE BERABER O KADAR KİŞİNİN SORU SORMASINA RAĞMEN ADMİN UMARSAMIYOR KİMSEYİ.

OYUN NİCKİM: Suleymn

https://s7.dosya.tc/server21/x4mlck/admin__Tsikayet_cevap_vermemek.mpr.html
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (ardato4154) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: jve0cs3.png]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task