Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
[OG]TOLGA - tolgatulgar07

Mpr - https://s5.dosya.tc/server6/2nh9u6/mprr.mpr.html

Dakikalar -  24:50 - Hız aşımından kovalama başlatıyorum.

31:15 - Oyuncu kaza yaparak karşı şerite uçmaktadır. Bu durumda pit atması gerekmektedir. Bunu bildirmeme rağmen oyuncu pit atmayıp sürmeye devam etmektedir.
DISCORD: ORXAN#7316
Kayıtlı Üye
Karşı şeride kendi isteğimle uçtum cünkü polis kovalamacasının 2 amacı vardır ya kovalamak ya kaçmak bende kaçan şahıs oldugum için nasıl kaçarım deyip karşı şeridin boş oldugu anda karşı şeride atladım . ve kimseye zarar vermeden bunu başardım ve güzel şekilde kaçtım fakat polis arkadaş beni yakalayamadığı için bunu yaptığını düşünüyorum kendimce haklı oldugumu düşünüyorum
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-24-2022, 03:49 AM ORHAN034.
Ciddi değilsen komik ciddiysen dahada komik. Madem bu kadar iyi oyuncusun ve kendinden eminsin  neden foruma atmamak için 10 k teklif ediyorsun . Oval boşta olsa doluda olsa kaza yapanların pit atması zorunludur. takla atıp ovalde durup sonra gazlayan ben değilim. Admin ve 1 yıllık zevkine polislik yapmışsın dediğine göre..
Ama kuralları bilmekten aciz olduğunu bilmiyordum
DISCORD: ORXAN#7316
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (tolgatulgar07) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: 910e3ak.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
2 Ziyaretçi