Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
MPR : https://s6.dosya.tc/server7/pkb6y8/KY3X_23R.mpr.html

Olayın Geçtiği Dakikalar : 

1:26:53 - 1:26:57 arasında ferdi.dmr arkasında drift atıyor ne uyarı ve ne kick. (1 oldu )
1:27:03 - 1:27:13 arasında yine drift atıyor ferdi yine uyarı yok ve kick yok (2 oldu )
1:27:15 - 1:27:18 bu sefer turkiyemın orda kendisi bilerek makas açıyor ve onunde gene drift atıyor gene uyarı ve kick yok (3 oldu)

1:30:05 - 1:30:11
otobus caner'e çarpıyorlar adamın suçu yokken.

ADMİN ŞİKAYET ADMİN'İN NİCK VE S2 .ADI
s2.adı > sserhatsonmezz
nick > Letharique

DRİT YAPAN ŞAHISIN NİCK VE S2 ADI
s2.adı > hondaskks35
nick > ferdi.dmr

>> Bundan onceki konu da realshadow da şikayet etmis zaten ben bu şahısı letharıqueyı admın olmadan oncede cok raporladım bakabılırsınız konularıma. akıllanmayınca akıllanmıyor işte insan yapacak bir şey yok. Sadece adminliği artislik olsun diye almış ne yetki kullanmak var ne bir şey . yetki kullansa bile boş kullanıyor. kendi arkadaşlarını korumak için yetkisini kullanıyor. <<
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz adminin (sserhatsonmezz) Yönetim kararıyla bu ve başka sebeplerden dolayı artık adminliği bulunmamaktadır.

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi