Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Merhabalar,

*Şikayetçi olunan kişi : Hyde[OG] (DriftK59)

*Şikayet sebepleri : Küfür,hakaret / Kovalamacada yakalanınca !pit komutu kullanmak

*Kanıtlar;

1-MPR: https://dosya.co/nkm19igspwnf/DriftK59_^Tşikayet.mpr.html
     2-SCREENSHOT: https://www.hizliresim.com/dyr7jxr

*Açıklama: Rutin bir şekilde polisliğimi yaparken kaçak sigaradan ihbar aldım ve bölgeye dogru hızlıca yöneldim. Bölgeye gittiğimde bahsi geçen kişiyi gördüm ve kovalamaya başladım. Kaçan şahıs admin chatten sal, bırak, vb. konuşup bırakmamı, kıyak geçmemi istedi. Görmezden gelip kovalamaya devam ettim. Ben görmezden gelince şahıs bana küfür etti (screenshot da mevcut.) . Ardından kovalamacaya devam ettik (Kovalamaca dakikaları 08.30 - 14.17 arası).Kovalamaca tam bittiginde, şahıs yakalandıgında !pit komutunu kullanarak admin avantajıyla elimden kaçtı. Şahısa kaçak sigaradan işlem yapıcaktım bunu biliyordu bundan dolayı kendini pite attı. 

Gereğinin yapılmasını arz ederim...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-16-2022, 09:17 PM YancıPW.
Arkamdan gelen sigara yerindeki adamları kovalamayıp onları geçip beni kovalıyorsun haklı olarak sinirlenip küfür ettim ve kıyak geçme demişsin benden önce kovaladığın admini anlat ozaman svy3 e kadar kovalayıp sigaraları almayıp 1k ceza kesmenide yazsaydın keşke , o pit atma sırasında shift+p yapıcaktım yanlışlıkla !pit komudunu kullandım kısayol olarak bunuda belirtmek isterim ve paranı attım ve kendi cezamıda kestim. İyi Oyunlar İyi Forumlar.

MPR link: https://s5.dosya.tc/server6/t74mef/Bedel_kovalama.rar.html

dakika 7.50 den sonra adamlar illegal bölgede ve geçiyor kovalamıyor NİCK:[POLIS] BEDEL[OG]

dakika 1.40da arkadaşını kovalamaya alıyorsun ve dakika 6.15 te durup hapise atmayıp sigaraları almadan bilerek salıyorsun.
                                            ★Y A N C I   

Kayıtlı Üye
Arkandan gelen adam illegal bölgeye benimle birlikte geldi dolayısıyla onun suçsuz oldugunu bildigim için kovalama gereksinimi duymadım ve seni kovaladım ki şayet bu sana küfür etme hakkı tanımaz. 2. olarak benim derdim para degil adminligini kötüye kullanıp !pit komutunu kullanmandır. Gereginin yapılmasını istiyorum. İyi forumlar...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-16-2022, 09:15 PM YancıPW.
Sadece arkanda adam yoktu bunu belirtmek isterim adminliğimi de kötüye kullanmadım yanlış kısayolu kullandım sadece.
                                            ★Y A N C I   

Kayıtlı Üye
arkadaşın kıyak gecme mevzusuna şahidim bende oyundaydım konusmaları gördüm
Kayıtlı Üye
1. olarak kıyak geçme konusuna gelicek olursak polisler istedigi zaman insafiyet kullanabilir o kovalamacada oyundan çıkmam gerekiyordu bende adama dedimki kenarda durursan 1k ceza yazıcam durup durmamak sana kalmış dedim ve durdu 1k ceza yazıp saldım ve oyundan çıktım. Bir kişiye insafiyet gösterdim diye herkese göstermek zorunda değilim. Sana gerekli prosüdörü uyguladım. İkinci olarak hala özellikle beni kovaladın arkamda adamlar vardı diyorsun, mini mapten seni gördüm gözüme kestirdim ve gidip yakaladım diğeri zaten illegal bölgeye tam girmemişti. Senle daha önce oyunda bir olay yaşamadım hatta ilk defa karşılaştım senle sunucuda sana nasıl bir kin beslemiş olabilirimki özellikle seni seçip yakalıyım?
Kayıtlı Üye
(04-16-2022, 09:44 PM)yusufbdl demiş ki: 1. olarak kıyak geçme konusuna gelicek olursak polisler istedigi zaman insafiyet kullanabilir o kovalamacada oyundan çıkmam gerekiyordu bende adama dedimki kenarda durursan 1k ceza yazıcam durup durmamak sana kalmış dedim ve durdu 1k ceza yazıp saldım ve oyundan çıktım. Bir kişiye insafiyet gösterdim diye herkese göstermek zorunda değilim. Sana gerekli prosüdörü uyguladım. İkinci olarak hala özellikle beni kovaladın arkamda adamlar vardı diyorsun, mini mapten seni gördüm gözüme kestirdim ve gidip yakaladım diğeri zaten illegal bölgeye tam girmemişti. Senle daha önce oyunda bir olay yaşamadım hatta ilk defa karşılaştım senle sunucuda sana nasıl bir kin beslemiş olabilirimki özellikle seni seçip yakalıyım?

senin üstünde gbt bakıp sigara oldugunu göre göre hapise atmaman da zaten suc.
Kayıtlı Üye
Batın seni ilgilendiren bir konunun oldugunu düşünmüyorum ama yinede cevaplıyayım. Yakaladıgımda gbt sine bakmadım ve dur ihtarından kestim cezayı loglardan bakılabiliyosa bakılaiblir. İyi forumlar...
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz kanıtlara tarafımca bakılmış olup şikayet etmiş olduğunuz admine (DriftK59) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: dmh3l4f.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi
Task