Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-11-2022, 09:00 PM 58FURKAN34.
Öncelikle kolay gelsin değerli Osmanlı Garage ekibi. Bugün oyundayken admin olan khonly[OG] - adlı şahısın birkaç şüpheli sürüş tarzı dikkatimi çekti ve izleyici geçip şahısı izleme kararı aldım. İyikide izlemişim . Arkadaşı izlemeye başlayalı 10 dakika olmadan birden çok hatasını ve kasıtlı olarak yaptığı kural ihlallerini tespit ettim ve sırasıyla Mpr alarak arşivledim.
           Şimdi size sırası ile ihlallerini kanıtlarımla birlikte iletiyorum...

1.Mpr ışıktan kaçma = 16:24 ten itibaren izlerseniz ışıkta beklememek için yan taraftan ters yöne girip u atıyor. oysaki oradan dönüş yok.

Mpr= https://s7.dosya.tc/server21/njxh0w/_Tisiktan_kacma.mpr.html        

2.Mpr hatalı dönüş kaza = 6:42 den itibaren izlerseniz u dönüşü olmayan yerden u atıyor ve karşıdan gelen arkadaşa vuruyor

Mpr=https://s7.dosya.tc/server21/chnn4a/kaza.mpr.html

3.Mpr= 0:31 den itibaren izlersenin yine ışık beklemek yerine ters yöne girip geçiş sağlıyor üstüne üstlük o sırada az kalsın karşıdan gelen kovalamacaya engel oluyordu

Mpr=https://s7.dosya.tc/server21/vyud5a/kacma.mpr.html

Gördüğünüz üzere birçok kural ihlalleri var, biz oyunculara örnek olması gerekirken, hiçbir kuralı dinlemiyor ve maganda gibi sürüş sergiliyor...

BU ŞAHISA GEREKLİ UZAKLAŞTIRMA İŞLEMLERİNİN UYGULANMASINI ARZ EDİYORUM. İyi çalışmalar Değerli Osmanlı Garage Ekibi.
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Kayıtlı Üye
Merhabalar, 58FURKAN34

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Kayıtlı Üye
58FURKAN34 Kardesimi beni saatlerce izledigi icin tesekkur ediyorum. Bu kadar sevildigimi bilmiyordum. Kasiltli hicbirsey yoktur. Hatalarimdan dolayi kardesimden ozur dilerim. Gozlerinden operim.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Kayıtlı Üye
(04-13-2022, 08:37 PM)Lil Khonly demiş ki: 58FURKAN34 Kardesimi beni saatlerce izledigi icin tesekkur ediyorum. Bu kadar sevildigimi bilmiyordum. Kasiltli hicbirsey yoktur. Hatalarimdan dolayi kardesimden ozur dilerim. Gozlerinden operim.

Yok yaa… Ne âlâ memleket! Sen gel o kadar kural ihlali yap , ışıklardan kaç , oyunculara çarp ama foruma gelince özür diliyorum , gözlerinden öpüyorum vs. Gereksiz samimiyet içiriside cümleler kur! 
   Öyle bir dünya yok kardeşim. Eğer bu serverin modaratörü isen oyunculara örnek olmalı ve o kurallara harfiyen uymak zorundasın.
    Osmanlı Garage ekibinin sana en uygun ve caydırıcı cezayı vereceğinden hiç şüphem yok.
                      Furkan  Aksoy                                     Osmanlı Garage Oyuncusu

Kayıtlı Üye
Kelimelerimde herhangi bir samimiyet yoktur. Yasimdan kucuk herkesi kardesim olarak gorur kardesim diye hitap ederim.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Yönetici
İşlem ''lil khonly'' adlı admine dün yapılmıştır.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi