Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
61 portunda ayar denemek için girmiştim. Bir tane arkadaş ss alma komutunu sordu. Ben de ctrl s yazdım. Doğru karşılık vermeme rağmen admin (Mercimek0604) S2 nickli eleman user kandırma suçundan kick attı. Ayrıca benden sonra bir tane arkadaşta ctrl s yazdı benim yazdığım gibi. Tekrar oyuna girdiğimde ise porttan çıkmıştı. Gereğinin yapılmasını rica ederim.

MPR : Yok ss var kanıt olarak

(Kick attıktan sonra mpr alınamıyor bu yüzden mpr alamadım)
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-11-2022, 07:29 PM Mercimek0604.
Oyuna gelseydin sana gerekli açıklamayı yapacaktım. Yazdığın açıklamayı shift s olarak algıladım(kusura bakma oyuna gelmedin bekledim ama gelmedin) oyuna gelseydin konuşacaktım. Bir kick için foruma atmanıda beklemiyordum açıkcası.  Bir Kick için bu kadar uğraşıyorsunuz Smile Zaten sen oyuna geri gelmediğinde oyundakilere açıklama yaptım.
Kayıtlı Üye
Abi beni kickledikten hemen sonra tekrar sw girdim yoktum biraz bekledim gelmedin çıktım bende. İnsanlık halidir diyip burda konuyu kapatıyorum. Bana karşı cevap verip kusura bakma yazman bile kâfi. İyi akşamlar tekrardan.
Yönetici
Her iki tarafta olumsuz yaklaşmadığı için konuda kilitlenmiştir.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task