Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 04-10-2022, 02:29 PM erdem2544.
mpr de göründüğü gibi sunucu admini oval de ters gidip (geri geri) kurallara uymayıp tehlikeli sürüş sergiliyor.

şahıs: RealShadow

MPR:   [b]https://s7.dosya.tc/server21/mnn9xm/aaa.mpr.html[/b]

####İYİ OYUNLAR####ERDEM#ALTINTAŞ####
Moderator
Tabiki şikayet yiyeceğimi biliyordum bu benim için hiç sorun değil banlanmam ceza almam , fakat deneme amaçlı yaptığım bu şeyi server boş diye bunu yapmışken kimseye rahatsızlık vermemişken bunun işlenen bir ihlal olduğunu zannetmiyorum , ovalde bir çok kural var pit atmanın zorunluluk olduğu gibi arkası boş diye birşey demeyip oyuncuyu atmadığımız biryerde yöneticinin sorun olmaz dediği bir yerde bunlar normal gereken neyse bakalım cevap gelsin Smile
Real Shadow  8)
Kayıtlı Üye
YASAK KARDEŞİM KURAL!! BİDE ADMİN OLDUĞUN HALDE
Kayıtlı Üye
Merhabalar, erdem2544

Öncelikle forumumuzda admin şikayeti oluşturmak için konu açtığınız için teşekkür ederiz!

Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir. Lütfen konuşma tarzınıza dikkat edin anlayışınız için teşekkürler!

Saygılarımla,
OmSaL
OG Forum Yetkilisi
Moderator
Merhaba, erdem2544

Yanlış yere konu açtığınız için uyarı puanı alacaksınız.Konunuz Admin Şikayet kısmına taşındı.

İyi Oyunlar
İyi Forumlar
NazmiNAKAMURA[OG]
Head MODERATÖR
Kayıtlı Üye
bende arkam boşken kovalamacadayken polise tersten girdim kazaya sebebiyet vermeden yaptığım birşeydi bu 1 gün ban yedim haksız olduğunu düşünüyorum
Yönetici
Admine gerekli uyarılar verilmiştir.

İyi Oyunlar..
İyi Forumlar..
Osmanlı Garage Yöneticisi
1 Ziyaretçi
Task