Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 03-26-2022, 03:43 PM SHARP.
Kullanıcı adı : tolgatulgar07 - OG TOLGA

Oyun sırasında kasıtlı şekilde bana çarptılar bende normal olarak admine 1 dakika kadar öncesinin mprsine bakar mısın diye nazikçe söyledim admin bakamam falan diyerek tersleyip alaycı tavırla konuşmaya başladı, foruma at falan diye söylendi. Kaç kere böyle olay yaşadım hepsine admin arkadaşlar hemen bakıyordu Khonly Kersy falan hemen ilgilenmişlerdi ilk defa bu adminde böyle birşey görüyorum cezası neyse almasını istiyorum.

https://dosya.co/dh09h4a8pvk1/THE_DZN_tolgatulgar07.mpr.html

MPR'nin 0.50'nci dakikasından itibaren olay chatte gerçekleştii.
Kayıtlı Üye
Aklımdan alaylayıcı tavırla konuşmak hiç gelmedi büyük ihtimal o an bir olaydan kalma sinirle o üslubla konuşmuşumdur nasıl konuştuğumu bile hatırlamıyorum mpryide izlemedim arkadaştan kusura bakmamasını istiyorum ben sanıyordum ki adminlerin mpr bakma zorunluluğu yok sanıyordum ama varmış . Daha yeni haberim oldu o da banlık bir durum var ise mpr bakma zorunluluğu varmış bu olayda banlık bir durum yok ceza kesilmesi gereken bir durum var
Kayıtlı Üye
(03-26-2022, 04:51 PM)TolgaBEY demiş ki: Aklımdan alaylayıcı tavırla konuşmak hiç gelmedi büyük ihtimal o an bir olaydan kalma sinirle o üslubla konuşmuşumdur nasıl konuştuğumu bile hatırlamıyorum mpryide izlemedim arkadaştan kusura bakmamasını istiyorum ben sanıyordum ki adminlerin mpr bakma zorunluluğu yok sanıyordum ama varmış . Daha yeni haberim oldu o da banlık bir durum var ise mpr bakma zorunluluğu varmış bu olayda banlık bir durum yok ceza kesilmesi gereken bir durum var

Dostum affetmesine affederdim ancak direkt tersledin ve durumun banlık olup olmadığına dahi bakmadın ki, ben mağdur oldum orada.
Kayıtlı Üye
Big Grin Uzun zamandır bekleyen şikayet, nedense benden sonra açılan şikayetlere hemen bakıldı
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (tolgatulgar07) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır.

[Resim: nz48737.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi