Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 02-11-2022, 04:16 PM Real Shadow. Düzenleme Nedeni: Forum ihlali
Kullanıcı adım : SurungenTofs
Oyuna girdim oynuyorum chatim kapalıydı. Sonra bi anda banlandım kick falan da atan olmadı uyarı vermişler de dinlememişim böyle bi durum yok mesajlarım kapalıyken nasıl göreyim mpryide atıcam orada gözükür zaten kanıt olarak. ;******* ****** ***** böyle saçmalık olamaz kickleseymişte görseymişiz hatamızı.
https://dosya.co/cyu7h1nyu2kc/mpr.mpr.html
Moderator
En son düzenleme: 02-11-2022, 04:24 PM Real Shadow.
Foruma hoşgeldiniz SHARP , sizi banlıyan benim , öğlen sıralarında oyunda geldiğinizde isminiz yoktu sürekli yazmama rağmen mesajımı görmediniz işlem esnasında oyundan çıktığınız için cezai işlem yaptım ve tekrar akşam üstü aynı şekilde isimsiz oynadığınız için sürekli uyardım ' ikinci işlem  ' yazanı indirerek ( 5.10)'dan sonrasına bakabilirsiniz ' ilk uyarı ' yı inceleyebilirsiniz , insiyatife göre banınız kaldırılmıştır 
İlk uyarı 
İkinci işlem

Forum kurallarına göre  :
2-) Konulara boş gereksiz içerikli mesaj yazan kullanıcıların mesajları silinip 3 gün banlanır

İyi oyunlar ...

İyi forumlar ...
Real Shadow  8)
1 Ziyaretçi