Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kullanıcı Adım: Lil Khonly

Bana Çarpan Kişinin Kullanıcı Adı: Rookie

Başlangıç Süresi: 31:20:06

Açıklama: Sağ şeritten UF1 aracım ile ilerlerken arkamdan FZR aracı ile Rookie kullanıcı adlı şahıs bana
arkamdan iki kere rüzgar alırken ve tampon yaparken kasıtlı olarak çarptı. İlk çartığı seferde birşey demedim ikinci kere çarptığın da kaza ücretini karşılamasını istedim ama kendisi reddetti. Artık bu tarz olaylardan sıkıldım adamlar rüzgar alıcam, tampon yapıcam derken çarpıp duruyorlar ve kaza ücretini karşılamıyorlar. Ve bu şahıs bu davranışı başka kullanıcılara da sürekli olarak yapmakta.  Üstüne üstlük hem benim pit dakikam olduğu için -300 pit cezası yiyorum. 

MPR'nin Bulunduğu Dosya Linki: https://dosya.co/beagr8hwy7qo/ikra.rar.html

Gereğinin yapılmasını arz ederim.

Lil Khonly
  • OSMANLIGARAGE ADMİNİ

Banned
Merhabalar

Öncelikle konu yanlış yerde, uyarı puanı aldınız.

belirtilen kanıtlar 2 taraflı olmak üzere(user ve malum yetkili) incelenmiştir.

Viraj alırken olan kazanın kasıtlı bir kaza olmadığı anlaşılmıştır içten alınan viraj sonrasında ufak bir sürtme oluşmuştur.
kasıtlı bir durum söz konusu değildir.

Devamında bahsettiğiniz 300tl ye gelicek olursak.  Süreniz varken pit atmanız tamamen kullanıcı hatası bir durum olduğu için herhangi bir iade yada benzeri söz konusu değildir. 

Ve şunu hatırlatmakta fayda var;
kasıtlı olmadığı sürece;

›Trafik kazaları olabilir.

›Fakat kimse mağdura ödemek yapmak zorunda değildir!

İyi Forumlar

İyi Oyunlar
2 Ziyaretçi
Task