Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Evet başlık doğru. Bu bir şikayet değil bir tablodur. memocan kullanıcı adlı adminin oyuncuya nasıl hitap etmesi gerektiğini, sunucu asayişinin nasıl sağlanacağını bilmediğini gösteren rezalet tablosudur.
Yorum yapmadan önce videoyu tamamen izleyin ve chatte yazılanları eksiksiz bir biçimde okuyun.
Yetkin var diye kendinden yaşça büyük insanlara ukalaca hitap etmemen gerektiğini sana öğretecek kişi ben değilim, ne o öyle "konuşma" falan?
Bu mudur bir adminin oyuncusuyla konuşması gerektiği?

Aynı zamanda video sonunda görüldüğü üzere E92 3.20D (Shotgun60) kullanıcı adlı kişi şahsıma hakaret etmesine rağmen bir işlem uygulanmıyor, gereğinin yapılmasını rica ederim.

Kayıtlı Üye
İlgilenilmemesine hiç şaşırmadım açıkçası. Kimi kime şikayet ediyorsun ki...
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
Geri dönüş yapılacaktır.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Kayıtlı Üye
Öncelikle saçma sapan ve hızlandırılmış youtube videosu yerine mpr linki bırakayım; https://s2.dosya.tc/server16/yuqol4/snikyskytter.mpr.html

Konuşma 42.50' de başlıyor başka sunucular hakkında isim vermeden konuşuyorsunuz ve bir şey demiyorum.44.20' de olması gerektiği gibi uyarıyorum ki 21 yaşında bir birey olduğumdan kimle nasıl konuşacağımı senden öğrenecek değilim. Bu uyarıma ''zıplama'' diyerek yanıt vermene rağmen 45.10' da özelden konuşmanızı rica ediyorum. 47.10'da hala devam ettiğiniz için tekrar uyarıyorum. 48.20' de yaptığın saygısızca ithamdan ve uyarılarıma rağmen başka sunucu hakkında konuşmaya devam ettiğinden 2 gün uzaklaştırıldın.

Lütfen verdiğim dakikalardan itibaren chati eksiksiz okuyun.
                      #BOOMMM
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-30-2022, 09:09 PM snikskytter.
"Saçma sapan" ve "hızlandırılmış" olarak bahsettiğin şey attığın mpr'ın aynısı, herhangi bir kesme biçme yok, insanların vaktini "saçma sapan" bir mevzu yüzünden fazla almamak için yapılmış, tabi insanlara emir vererek adminlik yapmaya çalışan birinden bunu anlamasını beklemek benim hatam kusura bakmayın.

Özelden konuşmamızı istemenin sebebini de bir açıklığa kavuştursan keşke. Bu chat niye var? İnsanlar chatten konuşmasın mı? Insim'e algoritma ekleyin o zaman chate mesaj yazan kişi kicklensin, nedir derdin anlayamıyorum, kimseye bir rahatsızlık verdiğimiz yok bir şey yok, ne bu "konuşma/devam edecek misiniz" tavrı. Çocuk mu var karşında?

(01-30-2022, 08:27 PM)memocan demiş ki:  başka sunucu hakkında konuşmaya devam ettiğinden 2 gün uzaklaştırıldın.

Chati okumadan, konuya hakim olmadan işlem yaptığını da kendi sözlerinle göstermiş oluyorsun böylece. Sunucu mevzusu kapandıktan sonra o sırada sunucuda olan şahsın kendisi hakkında (EmirCamm) konuşuluyor, herhangi bir server muhabbeti yok.

Neyse, bir yere varabileceğimizi pek sanmıyorum açıkçası...
Birdahakine sunucuda konuşmak için yönetime dilekçe vermeyi unutmam artık Big Grin
Kayıtlı Üye
Sunucu zaten üç harfli, ilk ve son harfini verdin. Başka sunucu hakkında konuşmak bir nevi reklama giriyor ve reklam da sunucu kuralları gereğince yasak. Size lütfen özelden konuşun diyorum hala devam edip bana beceriksiz diyosun. Reklam ve admine saygısızlıktan 5 gün uzaklaştırmadığım için pişman oldum doğrusu.
                      #BOOMMM
Yönetici
Herhangi bir olumsuz/yanlış işlem söz konusu değildir. 2 Kere admin sizi başka sunucu/klan muhabbetleri chatte ve discord sunucusunda konuşulmasının yasak olduğu için uyarmasına rağmen siz hâlâ yazmaya devam ediyorsunuz. Diğer hakaret eden oyuncuya da (Shotgun60) uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır. Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz admine de (memocan) gerekli uyarılar verilecektir.

[Resim: eshg1iz.jpg]

İyi Forumlar...

İyi Oyunlar...
1 Ziyaretçi
Task