Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Kronos S2 adıyla: samet7119   adlı kullanıcıyı Drift atması nedeni ile kovalamaya başlıyorum. Arkadaşı olduğunu tahmin ettiğim ki isim benzerliğinden buna emin olduğum kullanıcı Kratos S2 adıyla: erdem7119  kovalamanın çeşitli noktalarında gelip bana bilerek vuruyor. 

Tahminimce bu iki arkadaşımız bir sesli sohbette birbirleriyle iletişim halindeler kaçan arkadaş ötekine konum bildiriyor ve çarpan arkadaş buna kaza süsü vererek bana sürekli vuruyor. Attığım MPR de bunları görebilirsiniz saniyeleri aşağıya bırakıyorum.

30:49 suçunu işlediğini görüp peşine düştüğüm an. Kovalama başlangıcı.
33:50 kovalanan kişi ve polisin ortasından geçiyor. Ve aynı zamanda bana biraz sürtüyor.
36:10 Arkadaş sürekli kovalamacayı takip halinde burada da yan tarafımdan vuruyor 
38:13 Bu kısmında ise tam olarak karşı karşıya çarpışıyoruz ve kovalamayı kaybetmeme neden olan büyük kaza oluyor.

Yaklaşık 8 dakika süren kovalamanın tamamını izlerseniz Kratos adlı oyuncunun sürekli kovalamacayı takip etmeye çalıştığını ve karşımdan gelmeye çalıştığını fark edebilirsiniz. Son pit kısmında git gellerin sebebi de bu. 

Gerekli cezaların verilmesini bekliyorum iyi forumlar.

MPR Dosyası: https://s7.dosya.tc/server21/rwt57v/kratos_bilerek_vurma.mpr.html
Kayıtlı Üye
33.50 dediği dakikada aşırı derecede yavaş gidiyor ve bende çarpmamak için çaba sarf edip yanlarından geçiyorum
36.10 dediği dakikada arkadaş yolu kapatmış yan dönüp bende duramadım çarptım
38.13 dediği dakikada tamamen kendi hatasından ters şerite giriyor ve öndeki siyah araç beni geçiyor ama polis arkadaş direkt kafa atıyor
şimdi bu pozisyonlarda benim hiçbir suçum yok izleyip görebilirsiniz bu polis arkadaş hakkında zaten onlarca şikayet bulabilirsiniz
sert müdahaleler ters şerite girmeler vs.
bu arkadaşımız her pozisyonda terse giriyor
kronos yani samet7119 adlı şahıs kendi şeritinden giderken polis arkadaşımız ters şerite giriyor genelde durum sürekli bu şekilde
kovalamacayı takip ediyor demiş ancak öyle de bir durum yok ben belirli bir rotada sürüyorum ve bu arkadaş ta aynı rotada kovaladı şahısı
fark ettiyseniz ben kovalamacaya gelmeyeyim diye sürekli ters dönüyorum anca polis arkdaşta bu sefer terse doğru kovalıyor ve yine karşılaşıyoruz ben daha yeni yeni iyi sürmeye başladım daha acemiyim ancak polis arkadaşın suçlu olduğunu biliyorum çünkü ters şeritte birisi bana son hız geliyorsa ve kaçamayıp çarparsam burada suçlu ben olmam
Angel
Kayıtlı Üye
Ben suçlu ters şeride girmedikçe kolay kolay ters yapmam. Onlarca şikayet dediğinde hakkımda toplasan 3-4 şikayet vardır. Son vurduğum yerde de arkadaşın geçiyor ve sen bana doğru geliyorsun şahıs diye bahsettiğin kişinin arkadaşın olduğunu anlamak zor değil. Kendinizi kandırmayı bırakın rica ediyorum. Kovalamayı izlediysen sadece en başta kovalama başladıktan 30 saniye sonrasında o düz de iken tersten dönüyorum virajı hızlı alabilmek için ki orada da kimseye zarar gelmiyor.

Kendi rotanda gittiğinden bahsediyorsun. Komik bir şaka.
Kayıtlı Üye
güzel kardeşim sen hakkımda 3 veya 4 şikayet var diyorsun zaten 2 si aktif şikayetler demek ki son zamanlarda fazla hata yapıyorsun girip polis şikayete baktığımızda görebiliyoruz bunu.
Komik şaka demişsin beni herhangi bir zamanda oynarken izleyebilirsin ben aston haritasında hep aynı rotayı kullanırım
ve aynı zamanda siz ben ters dönüp size denk gelmemek istediğimde siz de bir anda terse dönüyorsunuz bu benim suçum değil bu senin derdin
son çarpışmada siyahlı araç yanımdan geçti sen terste gelip kafa attın bence sen artık kendini kandırmayı bırak aşırı fazla bir egon var ve o ego senin hatalı olduğunu kabul etmeni engelliyor şu egonu bi bırak artık güzel dostum sana zarar verir.
sen polissin hem terse girip kafa atıyorsun hemde gelip burada yüzsüzce bir şekilde forum açıp admin arkadaşları kandırmaya çalışıyorsun ancak senin de karşında oyunu bilmeyen ve oyuna yeni başlamış birileri yok
ayrıyetten karşında çocukta yok trafik kurallarını biliriz şükür.
Angel
Kayıtlı Üye
Kovalama başlangıcında, kovalama başlatmadan terse giriyosun bu zaten yasak,yetisemediysen salacaksin terse girme hakkın yok sırf bana gıcık olduğun için kovalamak için ışıktan ceza yiyerek geliyorsun.kovalamanin başı direk hata zaten kuralları öğrenmeden polislik almişsin...
Kayıtlı Üye
Öncelikle kovalama başlatırken aim falan alıp başlatmıyorsun sistem sana en yakın olan oyuncuyu seçiyor başlangıçta ters yaptığımı söylüyorsun yol tamamiyle boş ve ben hemen yoluma oturuyorum. Hakkımdaki şikayetlere bakayım dedim 1 tane var aşırı güçten 2. side senin açtığın onlarca şikayeti var diyip boş sıkma burda.

"ve aynı zamanda siz ben ters dönüp size denk gelmemek istediğimde siz de bir anda terse dönüyorsunuz bu benim suçum değil bu senin derdin" Demişsin ben keyfimden terse dönmüyorum arkadaşın dönüyor ben onu takip ediyorum tekrar ediyorum "ARKADAŞIN"

Ek olarak araç sürmeyi çok bilmediğinden bahsetmiştin bir yerde şimdide aksini söylüyorsun kendinle çok çelişme.

"sırf bana gıcık olduğun için kovalamak için ışıktan ceza yiyerek geliyorsun." Seni oyunda ilk kez görüyorum sana nasıl gıcık olduğum için bunu yapmış olabilirim =D???

Boş iddialarla buraya forum atmıyorum MPR kaydı var adminleri kandırmak söz konusu dahi değil kendileri kaydı izlediklerinde anlayacaklardır.

Kendi rotan:
33:06 da arkadaşına ters şerit yaptığın için vuruktan sonra yoldan geri dönüyorsun
33:18 biz tekrardan o yöne döndüğümüz için tekrar geri bizim peşimize dönüyorsun
34:06 çok yavaş olduğumuzu söylemiştin bizim aramızdan geçerek gittin fakat rotan gereği burada geri dönüyorsun sanırım.
34:18 kovalama arkanda kaldığı için tekrardan kovalamacanın olduğu kısma dönüyorsun sanırım bu da rotan gereği.
35:45 kenarda durdun ardından geri dönecekken arkadaşının bu yola girdiğini görerek bundan vazgeçiyorsun
36:11 de duramadığın ve yolu kapadığım için vurduğunu söyledin 50km hızla gidiyorsun ve bırak fren yapmayı gaz bile kesmiyorsun.
36:47 pit yaptın pitten çıkışta ikimizde tersteydik ben yolun en kenarından geliyorum MPR den de görebilirsiniz orada direksiyonu tam sağ kırıyorsun bana çarpabilmek için =)
36:51 tekrardan geri dönüyorsun
37:15 fren yapıp tekrar bizim olduğumuz yöne dönüyorsun
37:42 tekrar fren yapıp kovalamacanın olduğu yere dönüyorsun en sonunda da o büyük kaza oluyor.

Bu senin astondaki genel rotan sanırım asıdgasjkdgasasdjkahsg Acaba kim adminleri kandırmaya çalışıyor. Gerçekten komedisin.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-26-2022, 12:56 PM erdem7119.
ya sen ne kadar boş yapan birisisin ters girip hemen kendi rotama girdim diyorsun öyle birşey mi var
adama yetişmek için kırmızı ışıktan geçiyorsun tüm kuralları ihlal ediyorsun sürekli ters girip millete çarpıyorsun sonra burda gelip yok döndün yok sen çaptın yok komiksin diyorsun ya kafan güzel ya trafik kurallarını bilmiyorsun ya oynamayı bilmiyorsun ya da bazı sıkıntıların var bi çözemedim
polissin fakat tüm ihlalleri bi kendin yapıyorsun zaten polisim diyosun kurallar ile uzaktan yakından alakan yok bence iade et o görevin ağırlığını herkes taşıyamaz

hala suçlu olmana rağmende utanmadan cevap yazabiliyorsun ters girip defalarca kafa atıyorsun oyun zevkimin içine ediyorsun sonra suçlu ben oluyorum aynen kardeşim güzel hikayeymiş şimdi gerçeklere dönme vakti kafanı kaldır gözünü aç ve uyuduğun uykundan uyan o mpryi birde o şekilde izle bakalım neler olmuş neler bitmiş gör bakalım
Angel
Kayıtlı Üye
Bu konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok. ışıktan geçtiğim kısımda kovalama başlamış oluyor zaten. Hala kuralları çiğnediğimden bahsediyorsun. Paçayı kurtarmak için çabalıyorsun bunu anlıyorum ama bazı konularda paçayı yırtamazsın. Bir hatayı kabullenmek çok zor değil. Daha fazla cevap yazacağımı sanmıyorum bu konu gereksiz uzadı adminler gerekeni yapacaktır.
Kayıtlı Üye
1. ben ne ban yemekten ne de alacağım cezadan korkamam bunu kafana sok.
2. ceza işleyip polislik görevini alet edip cezanı unutturmak için başka oyunculara çamur atıyorsun.
3. zora gelince hemen konu uzadı daha da yazmam gibi ukala kelimelere başvurup konuyu kestirip atmaya çalışıyorsun
4. defalarda kural ihlalleri yapıp hiç umursamıyorsun
5. ban yemekle bizi tehdit ediyorsun

diyorsunya ben sizi ilk defa gördüm diye gerçektende sen bizi tanımıyorsun biz adaletsizliğe karşı dururuz
biz her zaman haklının yanında dururuz
biz kuralları biliriz
biz görevini kurallara uyarak düzgünce yapan polislere karşı gelmeyiz
ve son olarak biz suçluysak suçumuzu deriz alacağımız 3 5 günlük cezalardan korkmayız

ancak şöyle bir durum vardır ki bizim ne bir suçumuz ne de hatamız vardır hangi rotada nasıl düreceğime ne sen ne de bir başkası karar veremez.
istediğim rotada istediğim şekilde sürerim. sana asla düzgün sürerken çarpmadım.
her kaza yaptığımız pozisyonda %100 olarak hata sende
ters yöne gir sonra yolunda gidenlere çamur at oldu paşam
Angel
Kayıtlı Üye
Usta zora düştüğüm bir durum yok bütün durumları raporladım saniye saniye sen na anlatıyon hala =d izlendiğinde anlaşılacak zaten burada it dalaşı yapmanın anlamı yok
1 Ziyaretçi