Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
Aracı sol şerite sığdırmam için kilo verdirtmem mi gerek? dalga geçiyor gibisin.
Virajı alamıyorum demedim virajı iyi alabilmek için dıştan-içe alıyorum. Hızlı giderken sen de viraja girerken yavaşladığın için arada bir hız farkı oluyor. Orada yavaşlasam bile yine mızmızlanıp konu açacağın çok büyük ihtimaldir. Eğer daha da sola git oraya yapış artık diyecek kadar da bilgisiz isen, aracı sola doğru değdirirsem, virajda olacağı için direkt sağa doğru atacaktır. Ağzını topla demem gayet normal. Hakaret diye bulduğum bir şeyi sana işlem yapmadan önce uyarmak için söylüyorum. Kasmalık birşey de yok :) İnan ki bunları yazarken çok mutlu bir vaziyette yazıyorum. Aciz dediğim yeri de oyun içinde vesaire hatırlamıyorum.

Üstelik az önce ki SS'ler boş değil.

Farklı userların tartışma içine girmesi yasaktır ve sizin burada yaptığınız yenidir, öyledir, böyledir muhabbeti de yasaktır.

Admin Kuralları Madde 14'te Şöyle Buyurulur;

Adminlerin yeni veya eski olması kuralları bilmediği anlamına gelmez, sunucuda şu gibi kelimeler kullanılmaması huzurunuz için yasaklanmıştır, "yeni admin kesin bilmez kuralları", "bana karışma yeni adminsin".

Senin boş yapma çaban için gayet yeterli bir kural.
DEMON~

Beni suçlayacaksan, kendini sorgulayacaksın !

Bu Konudaki Mesajlar
RE: Hem suçlu hem güçlü admin arkadaşımız MXTK - tarafından Mostake - 01-16-2022, 03:04 PM
1 Ziyaretçi