Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
öncelikle sa mxtk ayakta uyuyo ne içtiyse aynı kafadan istiyorum

adamın programı oldugunu soyluyorum buyrun ? diyo sonra programı oldugunu soyluyorum dakika 22.15de beni takmayıp başkasıyla para muhabbeti yapıyo sonra karataş adama vtec varmı diye soruyo zaten panelde şaseye olup olmadığı gözüküyo diye biliyorum. adama vtecli fz ile yetişemezken karataş adama direkmen vtec varmı diye soran arkadaş iyi degil bence. sonrasında mxtk takmayıp afk kalıyo karataş da adama işlem uygulamadan devamkee. fabia rs e vtecli fz ile yetişemiyorum adamın lastikler bitik şekilde ucuyo ve virajlara iyi giriyo grav var buyuk ihtimal. 

mpr : https://s4.dosya.tc/server14/m17uoj/mxtk.mpr.html

program açan kişi : FABİA RS

adminler : mxtk ve karataş

kolay gelsin...
Alendelon...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-13-2022, 05:02 PM Mostake. Düzenleme Nedeni: Eksiklik.
Bunu bana Ters şerit yapıp yolları ihlal eden oyuncu mu söylüyor?

Mod-Chatte aramızda bir sıkıntı var ve onu halletmeye çalışıyoruz.
Şikayetin için teşekkürler Alendelon
Bir daha ters yapmaman dileğiyle..

;
Chatte farklı insanlarla da uğraştığımı MPR'yi düzgün bir şekilde incelesen anlarsın zaten. 37 Kişinin peşine 1 saniyede koşacak insanlar olamayabiliriz. 2. Kere yazmaya tenezzül bile etmemişsin seni görememem normaldir. İyi oyunlar biraz daha duyarlı olman dileğiyle.

(06:20 Kaza sonrası yolda biraz bekleyip, yol ortasında !yenile atma seansın)
(7:42'den sonra ışıkta ortada 0 çizmen senin hatan değil, benim chatte yazdığını görememem hatadır zaten.)
(8:04'te Göbekten yanlış dönmen)
(8:30 Yolda durma, bekleme seansın)
(10:40 Full Ters)
(21:10 Ters)
(21:20 Ters + Kazaya sebebiyet)
(Ek olarak MPR baktığımda, yeşil ışığa bile saygın yok. Yolun ortasında duruyorsun 22:20)

Demek ki sadece suçlu ben değilmişim.
Şikayet için teşekkürler.
İyi forumlar,
İyi oyunlar.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-13-2022, 07:19 PM EyupaK.
Polis yoksa keyfime göre arabamı sürerim. Kimsenin karışmaya hakkı yok polis dışında. Ters yaptıysam 2-3 kere yapmışımdır. Sende bunları görüp işlem yapmadıysan burda konuşma madem gördün yaptıklarımı işlem yapsaydın yapmıyosan o tag'ı almayacaksın !!!
Alendelon...
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-13-2022, 07:31 PM Mostake.
Öncelikle saygını koru 12 yaşında çocuk yok karşında.
Şimdi şöyle başlayalım;
1 - "Polis yoksa keyfime göre arabamı sürerim. Kimsenin karışmaya hakkı yok polis dışında." Seni o zamanda görseydim tekrardan işlem yapardım çekinmezdim.
2 - "Ters yaptıysam 2-3 kere yapmışımdır." Yapılan hatanın sayısı yoktur. Yaptın mı yapmadın mı buna bakarım.
3 - "Sende bunları görüp işlem yapmadıysan burda konuşma" Seni sürekli izleyecek kadar sapık ya da psikopat bir insan değilim.

ve son olarak, bunları senin attığın MPR'den alıyorum. Bana kural koyup hakaretlere başvurmadan önce kendi hareketlerini düzeltsen iyi edersin.
Halen bir durum olduğunda sana rahatlıkla gerinerekte olsa işlemimi harfiyen uygularım ve bu kuralları çiğneyen kişileri cezalandırırken vicdan yaparım dersem yalan olur. Zerre vicdanım sızlamaz üstüne böyle yaparken zevk dahi alırım.

Daha dikkatli, kontrollü sürmen dileğiyle.
Teşekkürler.

Ha bu arada şunu da ekleyeyim.
Tag almayacaksın muhabbetlerini bir bırak.

Chatte her 10 saniyede yaklaşık 15 mesaj yazılıyor olabilir. Chatte senin yazdığını da görmemiş dahi olabilirim.
Sana şu soruyu sormak istiyorum;
Neden Rapordan ek olarak bildirmedin ya da neden 2. kez tekrardan ulaşmaya çalışmadın?
2. kez yazmak istemeyişin sanki pek takmıyormuş gibi geliyor.

(01-13-2022, 07:16 PM)EyupaK demiş ki: Polis yoksa keyfime göre arabamı sürerim. Kimsenin karışmaya hakkı yok polis dışında. Ters yaptıysam 2-3 kere yapmışımdır. Sende bunları görüp işlem yapmadıysan burda konuşma madem gördün yaptıklarımı işlem yapsaydın yapmıyosan o tag'ı almayacaksın !!!

Tag alıp almamam, afk kalmadığım sürece seni ilgilendirmez. Bu beni ilgilendiren ayıplık yapsam da ceza alacak bir suç işlemiş olurum.
Sen eğer bir chat mesajı yüzünden bu konuyu açıyorsan, büyük ihtimalle ya benden nefret ediyorsun ya da sinirlendiğin bir nokta var.

Afk'dan şikayet edersin ona bir şey demiyorum fakat farklı bir kullanıcının sorununa yanıt ararken seni de araya sokup kafamı bozmam. Herkesin bir sırası var ona göre davranmaya çalışırım. Sonuçta 4 kol, 4 göz ya da 3 tane bilgisayarım yok. Ben de insanım benim de hayatım var. Sizden farklı bir kişilik değilim sadece para verip, kendime güvenerek aldığım yetkim ve bunun sonucunda da davranmaya çalıştığım efendiliğim var.
Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-13-2022, 07:52 PM EyupaK.
NE GEREKİYOSA YAPILIR UZATMA
Alendelon...
Kayıtlı Üye
Smile Bunu kendinin yaptığını da çok iyi bilmen gerekir.
Saygını takınmanı öneririm..
İyi Forumlar
Kayıtlı Üye
LAN MANYAKMISIN UZATMA DİYOZ HALA CEVAP VERİYO ALLAHIM
Alendelon...
Kayıtlı Üye
(01-14-2022, 03:24 PM)EyupaK demiş ki: LAN MANYAKMISIN UZATMA DİYOZ HALA CEVAP VERİYO ALLAHIM

Bilmem, olabilir.
DEMON~

Beni suçlayacaksan, kendini sorgulayacaksın !
Yönetici
Admin şikayetiniz üst yetkililere iletilmiştir.
Osmanlı Garage Yöneticisi
Yönetici
Konuya yüklemiş olduğunuz MPR kaydı tarafımca izlenmiş olup şikayet etmiş olduğunuz admine (buro1234) Yönetim kararıyla uzaklaştırma işlemi uygulanmıştır. Ayrıca şikayet etmiş olduğunuz diğer adminin (Mostake) Yönetim kararıyla yetkisine son verilmiştir.

[Resim: nijg605.jpg]

İyi Oyunlar...

İyi Forumlar...
1 Ziyaretçi