Osmanlı Garage O.

OsmanlıGarage.com'a hoş geldiniz!

Topluluk forumlarımıza hoş geldiniz; kendi topluluğunuzu etkin bir şekilde yönetmeniz, harika fikirler ve hizmetlerimiz için bize katılabilirsiniz.

Kayıtlı Üye
En son düzenleme: 01-01-2022, 11:18 PM OmSaL. Düzenleme Nedeni: Harf hatası
Merhaba, Diyarpala

Öncelikle buradan zaman ayırıp beni report etmeye gösterdiğin çaba için teşekkür ederim! Smile

Ben orada yola yeni çıkıyorum ve karşıdan olması gereken hızdan fazla hızlı bir şekilde pit kısmına geliyorsun. Bence burada bir kişi yasaklanacak ya da hakkında işlem uygulanması gerekiyorsa bu kişi sensin çünkü ben daha yola yeni çıkıyorum fakat sen o kadar hızlı geliyorsun ki pit kısmına bu kadar hızlı girilmemesi gerektiğini öğrenmen gerek. Orada herkes pitten çıkarken şerit kaçırabilir bu gayet normal bir durum fakat senin oraya o hızla gelmen normal değil. Benim savunmam bu şekildedir kararı tabi ki üst yönetim verecektir.

Saygılarımla,
OmSaL

Bu Konudaki Mesajlar
0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından diyarpala - 12-31-2021, 05:42 PM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından enesbey5858 - 01-01-2022, 09:48 AM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından OmSaL - 01-01-2022, 11:17 PM
RE: 0mSaL // hatalı yaptırım + ters şerit - tarafından diyarpala - 01-02-2022, 09:14 AM
1 Ziyaretçi
Task